Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek, hogy a...

Ti megengednétek, hogy a párotok egy olyan családhoz vinné látogatóba a gyereket ahol kosz van, és büdössek az emberek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 15:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez egy manipulatív kérdés ebben a formában.
2013. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mért ne?egyszer látnia kell olyat is.
2013. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Egyszer talán igen. :)

Volt egy barátnőm, igazából sosem voltam nála otthon, mindig csak kinn találkoztunk, beültünk egy kávéra valahová. Ápolt, okos nő volt. Úgy egy év után meghívott haza. A konyhában halomra állt a mosatlan edény, penészes fazekak, körülöttük legyek repkedtek. A talaj mocskos, ragadt az asztal, pormacska a sarkakban. Mondanom sem kell, hogy hányingert kaptam, mikor a számhoz emeltem a csészét. Látszott, hogy nem csak nem ért rá pár napja, hanem több hónapos kosz. A gyerek szobájában az író asztal alatt üres joghurtos poharak, koszos tányér az ágyon, a szőnyeg színe sem látszott. Undorító mocsok mindenütt. Egyszer átvittem a kislányomat (10 éves volt akkor), és mikor haza tértünk, elmagyaráztam neki, hogy azért kell rendesnek, tisztának lenni, mindig elpakolni a holminkat, hogy nálunk sose legyen olyan bűz és mocsok, mint náluk. A kislány erősen bólogatott, és azóta már a 2. figyelmeztetésre elpakolja a dolgait :D

2013. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De én félek, hogy tetves vagy rühes lesz a gyerek.
2013. júl. 24. 16:08
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Pont tetves az óvodában is lehet.

Rühesnek lenni meg azért elég szélsőség, a kosz meg a büdös emberek nem egyenlőek a rühösséggel. Rendes, tiszta lakásban élünk, de nem tartom burokban a gyerekeket. Ahogy valaki előttem mondta, meg lehet beszélni, hogy mi miért élünk másképp, mint ők, és mi az a tisztaság, a higiénia, a saját szintjén.

Nem mindegy, hány éves a gyerek!

2013. júl. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyet is lát majd a gyerek. Egyébként milyen koszról van szó? Mert azért nem mindegy, hogy férgek rohangálnak ki a romlott húsból az ágyon, vagy nem takarítanak, szanaszét hever minden.
2013. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szívesen, de én is túléltem, hogy mindkét nagymamáméknál ilyen helyzet volt. Anyukám mindig azzal kezdett az ilyen látogatások után, hogy alaposan megfürdetett minket és kimosta a ruháinkat, ha hosszabb ideig voltunk ott. Az egyik mama benn cigizett még a kupi tetején, a másiknál meg iszonyat dohos áporodott levegő is volt az igénytelenség mellett. Apám meg az egyik nagybátyám is ilyen lett öregkorára, hát sokszor rosszul vagyok akkor is, ha csak ők jönnek látogatóba, befoglalják az ülőgarnitúrámat piszkos ruhában ki tudja mióta mosdatlanul... Grrr. Vissza a lényegre, a gyereknek elvileg nem árthat egy kis kosz :D.
2013. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát én kénytelen vagyok elengedni a gyereket


bár nem büdösek de a tisztaság igen csak hagy kivetni valót maga után az anyósoméknál

de sajna nem tehetem meg h nem engedem a gyereket elvégre a nagyanyja .....

2013. júl. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az óvodában, suliban is tetves lehet a gyerek. Nem kell mindentől félteni. Nálatok tisztaság van és ez a normális, de nem lesz semmi baja, ha egyszer-kétszer ilyen helyen van. A buszon, utcán is találkozhat büdös emberekkel, osztálytársa ia lehet. Nyugi, nem lesz fertőzött :)
2013. júl. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!