Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek a most...

Ti megengednétek a most hetedikes lányotoknak, hogy köldökpiercingje legyen?

Figyelt kérdés

Ma láttam facebookon, hogy egy lány ismerősöm felrakta a piercingjéről készült képeket. Most olvastam, hogy 18 év alatt szülői beleegyezés kell hozzá (javítsatok ki, ha hülyeséget mondok)... Számomra ez elég fura. Lehet, hogy én gondolkozok ostobán, de én nem engedtem meg volna.


Ti mit gondoltok erről?


15/L


2013. márc. 12. 17:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
92%

Jobb helyeken kell a beleegyezés.

Én se engedném, de már nem lepődök meg semmin. Amilyenek a mai 12-14 évesek... :)

2013. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Bizony, kell a beleegyezés! Egyáltalán nem gondolkozol ostobán, én sem engedném a gyermekemnek. Még csak általános iskolás!! Hát milyen szülő az ilyen? Én ezt sosem értettem!
2013. márc. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
82%
Biztos, hogy nem engedtem volna meg!
2013. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos én sem engedném meg. Mi lesz ezekkel a tizenévesekkel néhány év mulva?
2013. márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Kizárt hogy én ezt megengedném!
2013. márc. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
67%
Minek neki? Ki fogja azt látni?
2013. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Nem.
2013. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
63%
Lázadásból én is csináltattam anno 16 évesen, mégis normális ember lett belőlem:) Inkább egy piercing, mint egy tetkó, amitől aztán nagyon nehéz megszabadulni... Szerinted tudják a szülei? Mert az enyémek nem tudták vagy 5 évig, de ez volt kb a legkisebb dolog, amit nem mondtam el nekik, mert nagyon rossz viszonyban voltam velük. Nem azt mondom, hogy ez normális, akár engedték, akár nem...
2013. márc. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
46%
Nagyon remélném, hogy sikerült olyan nevelést, észbeli képességet kialakítani benne hetedikes korára, hogy eszébe nem jutna piercinget tetetni magára. Ha ezt tenné, akkor biztos hiányérzete volna valamiben: nyájszellemben érzi valakinek magát, s hamis értékrend alakult ki benne. De ez nem egyik napról a másikra tör elő, hanem évek alatt jut el idáig.
2013. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
37%

A köldök piercing olyan, mint a fülbevaló, csak nem a füledben van, hanem a köldöködben ....

Ha megunod kiveszed, aztán vagy benő vagy nem, mint ahogy a füled is...

Sokszor gondolom, hogy egy 13-14 éves az gyerek és maradjon is gyerek, ne csináljon olyan dolgokat, amiket a felnőtteknek "kell", illik.

De a pc szerintem nem tartozik ide....

Szóval én megengedném és elkísérném a piercerhez.

2013. márc. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!