Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal? Nem...

Mit csináljak anyámmal? Nem fürdik csak 2 hetente büdös a körmekoszos a hajat meg ugy feltupirozza mindig mint egy torony nevetséges ciki nem hallgat rám. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
De miért csinálja ezt? Érte valami bánat?
2013. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Eddig is ilyen volt,csak csak egy ideje lett ilyen?
2013. júl. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindig de mostansag megjobban a korme regebben nem volt koszos
2013. júl. 24. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Hány éves anyukád? Csak mert az idősebb emberek ritkábban fürdenek.
2013. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Szeresd, amíg tudod!
2013. júl. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
60
2013. júl. 24. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is van egy ilyen ismerősöm, nem mos, nem tisztálkodik stb.Nem is ez a legdurvább, hanem hogy mennyire egy bunkó, lenéző ember..szarkavaró, mindenkit csak fikáz és azthiszi, hogy ez így rendben.A gyerekei és a férje is "eltanulta" már.és nem azért nem fürdenek meg stb.mert nincs pénz..100ezer ftos telefonra telik, meg számítógépre stb.

Régen egy annyira tiszta család volt..még a virágokat is törölgette a portól a nő, mostmeg már csapások vannak a házba a kupi,kosz stb miatt.És ez csak úgy lett senki nemtudja miért,mi miatt...

Bocsánat, hogy eltértem (offoltam), de nem csak anyukáddal történt ilyen.

Nem értem az ilyet, hisz ez egy alap higiénia, ez az emberben benne van.Tanácsot nem nagyon tudok adni, mert ez a család se veszi a jeleket, meg jó tanácsokat.

Próbálj meg vele erről beszélni, hogy miért van ez.Esetleg vegyél neki ilyen ajándékkártyát egy "szépségszalonhoz" hasonló üzletbe vagy nemtudom.

2013. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

Nem feltétlenül korfüggő a tisztálkodás. Apósom 87 éves, minden reggel 1 órát tölt a fürdőben, fürdik, borotválkozik, használ dezodort, arcszeszt, körmeit ápolja, stb.

Szüleim, míg éltek, szintén naponta fürödtek, ápolták magukat.

Én 55 éves vagyok, sajnos elértek a hőhullámok, így az eddigi napi egyszeri esti fürdés és reggeli zuhanyzás mellé napi 10-15 + mosakodás jut, mivel nem bírom elviselni, ha minimális szinten is megizzadok.

A környezetemben is ezt látom.

Ha valaki gyerekkorától a tisztaságot, igényességet szokja meg, az (ok nélkül) nem változtat. Ha viszont régen is igénytelen volt, az általában csak rosszabb lesz az évek során.

Szerintem üljetek le vele, mondjátok meg, hogy büdös, valahogy csak rá kell venni a mosdásra. Főleg most, 30 fokban elviselhetetlen lehet egy ilyen emberrel egy légtérben lenni.

2013. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!