Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sz*rul esne ha a párod azt...

Sz*rul esne ha a párod azt mondanâ hogy büdös a szád?

Figyelt kérdés
Lehúztam 12órát egy kínai gyorskajáldába, ott ehettem így nyilvàn a kajâtól de én megsértődtem hogy a vőlegényem ezt nyilatkozta.
2012. júl. 19. 19:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
49%
elég rosszul pérezném magam
2012. júl. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Nem különösebben. Elmennék fogat mosni.
2012. júl. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
86%

Miért kellene megsérödni, ha igaza van. Kaja után használj rágót, meg mielött találkoztok, akkor is, ha netán nincs idöd alaposan fogat mosni.

A kinaitól tényleg veszett büdös tud lenni a szája annak, aki azt evett, de erre találták ki a fogmosást, mentolos rágót, szájsprayt. Ha ezek közül egyiket sem használtad, akkor jogos a megjegyzése.

2012. júl. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Buszon mondta rágozni meg humorom sem lett volna annyir fáradt voltam
2012. júl. 19. 19:48
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

nekem mondta már. elmentem fogorvoshoz, és kiderült az oka.

egyébként minden kaja és cigi után rágózok, mert megtisztelem azzal a másikat, h nem büdös szájjal csókolgatom.

2012. júl. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
89%
Persze hogy szrul esne, hihetetlen nagy macera az a fogmosás, nem kívánom senkinek...
2012. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Ezt meg lehet máshogy is oldani pl: adsz egy rágot? ès adok én is kapok be
2012. júl. 19. 19:50
 8/36 anonim ***** válasza:
66%
Azért finomabban is mondhatta volna vagy viccesen.
2012. júl. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
83%

Basszus, ha tényleg büdös a szám, akkor ugyan miét sértődnék már meg? Főleg, ha kialakult már köztünk az a bizalmi szint, hogy megosztunk egymással ilyen információkat. (a vőlegényed, gondolom nem két hónapja vagytok együtt)


Én is mondtam az exemnek, hogy büdös a lába, erre röhögve elment fürödni.

2012. júl. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Buszon voltam!!! Na meg ő bagózik is jah meg adódott olyan alkalom h neki sem volt kellemes, de én nem aláztam meg annyira hogy kijelentsem!
2012. júl. 19. 19:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!