Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves gyereket nem vállalók!...

Kedves gyereket nem vállalók! Hogyan éltek? Mindketten dolgoztak? Mit csináltok szabadidőtökben?

Figyelt kérdés
Nem provokálni akarok, félreértés ne essék, én se szeretnék gyereket, hát kíváncsi vagyok hogyan alakult így az életetek. :)
2013. júl. 26. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon boldogok vagyunk, imádjuk egymást. Sokat kirándulunk, utazunk, kertészkedünk, rengeteget nevetünk, hülyéskedünk,beszélgetünk.
2013. júl. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan élünk? mint bárki más. Dolgozunk, szórakozunk, alszunk :)

Mi 35-36 évesek vagyunk, 10 éve vagyunk együtt. Mindketten dolgozunk természetesen, elég sokat, saját vállalkozást kezdtünk pár éve, ez is az egyik oka annak hogy nincs gyerekünk, nem lenne rá idő. Ami van szabadon azt inkább együtt töltjük. Illetve barátokkal, családdal. Vannak közös hobbijaink, ha van idő szívesen utazgatunk vagy csak kirándulunk. Nekünk így kényelmes az élet, nem kell igazítani senkihez és semmihez. Azt és akkor csinálunk amit akarunk. Akár hajnali 3kor is elmehetünk akárhová. Ezt a fajta szabadságot igényeljük, ezért nincs is gyerekünk. SZerintem ehhez egyfajta beállítottság kell, szerencsére mi egymásra találtunk.

2013. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Első vagyok: hihetetlen, hogy lepontoztatok... Ellenben jellemző. :))) Na, szevasztok, megyünk bringázni.
2013. júl. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!