Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány évesen költöztetek össze...

Hány évesen költöztetek össze a párotokkal? Már dolgoztatok akkor mindketten? Albérletbe, vagy szülőkhöz, vagy saját lakásba?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok, 4 éve együtt vagyunk, de még mindig nem lakunk együtt, mert én még tanulok, most fogok nyáron államvizsgázni, meg itthon is kell segítenem. Csak emiatt kezdem kicsit szerencsétlennek érezni magam, annyira szeretnék már összeköltözni vele, de amíg nincs egy fillér bevételem sem, addig nem megy. Szóval nálatok hogy volt?
2013. márc. 27. 19:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
27. évesen 8. év után még mindig külön lakunk. Miért kell ezt ennyire felfújni.
2013. márc. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Én 30 voltam, ő 27, 7 éve voltunk együtt, dolgoztunk, bérletbe mentünk. 4 évvel később pedig vettünk egy saját házat és beleöljük minden pénzünk.
2013. márc. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
84%
Én 20, ő 23 éves volt. Mindketten tanultunk, ösztöndíjból, illetve szülői hozzájárulásból tartottuk el magunkat jó áru albérletben. Ő már 18 éves korától külön élt, én vele költöztem el otthonról :)
2013. márc. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
18 múltam, mikor felköltöztem hozzá Pestre, ő 22 volt, előttem egy évvel költözött fel, addig vidéken éltünk mindenki a saját családjánál. Ő is dolgozott, és én is, igaz én csak alkalmilag, mert még suliztam. Anyukája sokat segített, az elején pár számlát ők fizettek nekünk. (Azóta eltelt 12 év.)
2013. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
56%
Én 21, ő 27 volt akkor. Én már jó ideje dolgoztam, ő akkor kapott munkát.
2013. márc. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
20 évesek voltunk mindketten.Albérletbe laktunk mid a ketten dolgoztunk már.
2013. márc. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%

22 voltam, a párom 29 (de abban az évben lettünk 23 és 30), amikor ideköltözött hozzám. Én egyedül éltem, de a szülők tartottak el, mert munkám nem volt még akkor. Azért éltem egyedül, mert kamaszkoromban elváltak a szüleim. Apám akkor, anyukám 7-8 évvel később költözött el és alakított új életet.

A párom dolgozott akkor is, én pár hónap múlva kaptam állást. (Ami azóta, mint a mesék- hol volt, hol nem volt, mert sehol nem tudnak véglegesíteni.)


24N

2013. márc. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
77%

26 éves voltam, amikor megismertem az akkor 30 éves férjemet. Egy évig találkozgattunk, vagy náluk, vagy az én szüleimnél. Egyikünk sem szereti a bulikat, vagy a csápolós koncerteket. Néha elmentünk moziba, színházba, valamilyen kulturális rendezvényre, vagy jó időben kirándulni.

Egy év után eldöntöttük, hogy össze akarunk házasodni. Eddig nem feküdtünk le egymással. Én még szűz voltam. Ekkor végeztem az egyetemmel, és az ő városához közel levő kisvárosban kaptam állást. Összeköltözünk, és fél év múlva összeházasodtunk, minden felhajtás nélkül.

7 éve vagyunk házasok, és jól sikerült a házasságunk. Van egy 4 éve fiacskánk is.

Ha újra kezdenénk, akkor sem tennénk másképp.

2013. márc. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
46%

Fél éve.Én 21 vagyok a párom 22.

Egy kisebb családi házban élünk.Igaz mostanság kicsit szűkösebben mivel van banki tartozásunk a ház miatt.

De keményen dolgozunk a páromnak két állása is van illetve maszek munkát is vállal.

Valahogy túl vészeljük ezt!:)

2013. márc. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen kezdtünk járni 21 évesen közös albérletbe mentünk többed magunkkal és 22 évesen külön albiba. Én gyakorlatozok, ő diákmunkázik, ha nem elég a pénz, az én szüleim bőven segítenek.
2013. márc. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!