Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek egy 11 éves...

Ti megengednétek egy 11 éves kislánynak, hogy fogjon egy kisbabát? Nem ejtené el?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 17:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%

8 éves voltam, amikor az öcsém született. Anyukám simán a kezembe adta, előtte elmondta, mire kell figyelni egy kisbaba fogásánál.

Szerintem simán lehet, nem olyan kicsi, hogy játékbabát lásson egy csecsemőben.

2013. júl. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Persze, még előbb is! Meg kell mutatni, hogy fogja, és nem lesz gond! Nekem először 5 évesen volt kisbaba a kezemben, nem volt semmi gond :)
2013. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
86%
Hát ha elmagyarázod neki hogy kell fogni akkor simán odaathatod neki
2013. júl. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
97%
Nekem is 5 évesen volt kisbaba először a kezembe. Húgom akkor született. Semmi gond nem volt.
2013. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Igen, megengedném. Amikor a gyerkőcömmel dokinál voltam, jött egy anyuka a fél éves babájával és egy 6 éves kislánnyal. Mesélte az anyuka, hogy a kislánya annyira imádja a kistesót, mindenben ellátja, hogy ő már egy hete nem pelenkázta át a picit, mert a lánya azonnal ugrik és tökéletesen elvégzi. Még a kakis popsiját is megfelelően tisztogatja le.


Nekem a nagyobb most 11, simán a kezébe adnék egy babát.

2013. júl. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De egy baba csak nehéz egy ekkora kislánynak, főleg ha sétál vele.
2013. júl. 28. 17:54
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom a te picid és nem örülsz hogy más kislány fogja...


Azért nem olyan nehéz egy baba, hogy lepottyantsa a kislány. Szaladgálni nem kell vele, de ha a karjaiban tartja és a szobában/kertben sétál vele, attól semmi baja nem lesz a picinek.

2013. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell félni tőle, egyszerűen csak mondd el neki, mire figyeljen és nem lesz baj. Te is ott lehetsz a közelbe, ha nagyon félsz, de nincs mitől :)
2013. júl. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
95%
az én kislányom 7éves 5hónapos a kishúga,sétálni nem sétál vele de simán leül és foghatja az ölében...én ott vagyok és bármikor szól elveszem...nagyon szeretik egymást a kicsi úgy néz a növérére,hogy könnybe lábad a szemem....szerintem ilyen módon a 11éves már foghatja az ölében
2013. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
#7 Nem az én gyerekem.
2013. júl. 28. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!