Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy csak gyereket akarok tőle semmi mást?

Figyelt kérdés
2013. júl. 28. 18:24
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg magadtól, hogy lealacsonyítanád magad-e sima béranyává. Mert őt le tudod sima tenyészbikává. S azt a kérdést is tedd fel miért akarsz egyedül nevelni gyereket?
2013. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
100%

Így. Csak gyereket akarok tőled, semmi mást.

Ezen nincs mit szépíteni.


Javaslom, mondd meg neki, hogy szexelni sem akarsz vele, csak egy fiola spermára lenned szükséged.

2013. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
94%
A választ már megkaptad,viszont én kíváncsi vagyok arra,hogy döntöttél úgy,hogy a (mai világban) egyedül szeretnél felnevelni egy gyereket? Nincsenek kétségeid e felől?
2013. júl. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnék gyereket de még nem találtam meg azt a pasit akivel le tudnám élni az életem.
2013. júl. 28. 18:44
 5/59 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem őszintén mond el neki, hogy te csak gyereket szeretnél. Egyébként próbáltad a spermabankot? Mert az tiszta sor lenne, nem bántódna meg senki sem, nem aggódna a gyerek apja, hogy mi van a gyerekével.

A barátod viszont valószínűleg részt szeretne venni a gyerek életében.

2013. júl. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
66%
Valaki leírná nekem,hogy miért pontozott le? Mivel még nem hallottam ilyenről,megkérdeztem. Lőjjetek le érte:)
2013. júl. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%

Azért arra vigyázz, hogy a gyerek örökölheti az apuka természetét is. Biztos, hogy egy olyan embertől akarsz gyereket, akit láthatóan nem szeretsz és nem vele képzeled a jövőt? Ha igen, az elég érdekes.


Inkább keress egy olyan barátot, akitől nem csak gyereket akarsz, hanem talán együtt akarsz vele élni és felnevelni a közös gyereketeket.

2013. júl. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
Én nagyon jól érzem magam egyedül. A spermabank meg drága.
2013. júl. 28. 18:53
 9/59 anonim ***** válasza:
65%

"Azért arra vigyázz, hogy a gyerek örökölheti az apuka természetét is."


Ez igaz. Ez hatványozottan érvényes a spermabankra!

2013. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
84%

minek vagy vele együtt?

Bárki szívesen felcsinál szerintem a mai világban...

Sajnálom a srácot, hogy ilyen "párja" van...

2013. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!