Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a barátomnak, hogy abortuszt akarok?

Figyelt kérdés
Nem akarok gyereket, félek, megijedtem. Tolószékes és nekem kell mindent így is csinálnom, hát még a gyerek is. Én dolgozok, főzök, takarítok, mosok, intézem a dolgokat.......

2012. okt. 1. 09:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
74%
Megértelek, én se vállalnám be így a gyereket.
2012. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
49%

Egyáltalán azt nem értem, hogy ha ez a felállás, akkor egy nagy beszélgetés hiányában, miért kezdtek bele bármibe is.


Neki is tudnia kéne, hogy túl sok minden hárulna így rád, viszont arra is gondolj szerintem, hogy ha mindent megtesztek, akkor nem tudnátok-e úgy felnevelni egy gyereket, hogy boldogok legyetek?! Lehet, hogy megbánnád, ha elvetetnéd.

2012. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
Szerintem ameddig legálisan lehet csinálni az országunkban nem követek el bűncselekményt meg semmi hasonló. Anyagiak terén sem lenne megfelelő helyzet.
2012. okt. 1. 09:28
 4/42 anonim válasza:
21%

Akkor nem ijdetél meg vagy nem féltél mikor szexeltél????

Más nő is dolgozik,háztartást vezet és gyereket nevelel..

Nő mindig magának szüli a gyereket!!! Nem a pasijának!!!!!

2012. okt. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:
Jó rendben, gyilkos vagyok, ha nektek így jobb. Ebben a helyzetben kíváncsi lennék hogy döntenétek. egy mozgássérült kerekesszékes pasi mellet aki kb ül egész nap és ennyi, nem tud segíteni semmiben, szó szerint semmiben. Ez egy idő után felgyülemlik az emberben és idegállapotba kerül, ha hiszitek, ha nem. Nagyon nehéz és meggondoltam magam, bevallom.
2012. okt. 1. 09:35
 6/42 anonim ***** válasza:
44%
Tőle van a gyerek?
2012. okt. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Persze, hogy tőle van
2012. okt. 1. 09:41
 8/42 anonim válasza:
92%

Erre a védekezés során kellett volna gondolnod illetve nyíltan, előre megbeszélni a gyerek kérdést. Az én párom eddig csak ideiglenesen került kerekesszékbe gerincműtétek miatt (nem tudtuk, hogy végleg vagy csak "rövid" ideig). Mi megbeszéltük, hogy a legrosszabb esetben is (ha végleg lebénul) akarunk babá(ka)t és már alapból így álltam hozzá a kapcsolathoz. Annak a tudatában érkezik hamarosan a második babánk, hogy megint egy műtét lebeg a párom feje felett, ami végleg kerekesszékbe ültetheti, de ha az ember akarja akkor nagyon sok akár lehetetlennek tűnő dolgot is meg tud oldani. A segítség szempontjából neked is igazad van (tudni kéne, hogy milyen a párod állapota), mert ha nem bénult le a keze is akkor igenis neki is segítenie kellene és nem csak kiszolgáltatnia magát.

Ha te nem szeretnél babát, akkor ezt kereken közöld vele, de azt a lehetőséget is fogadd el, ha erre ő meg a kapcsoltatotokat nem fogja akarni. Mindkettőtök álláspontja érthető, csak az a baj, hogy itt a szenvedő fél már a közös gyermeketek. :(

2012. okt. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
91%

Figyelj már! Ha szexelni tudtok, akkor nem igaz, hogy nem tud segíteni a házimunkában. Tolószékből is lehet főzni meg mosni, port törölni, sőt gyereket nevelni. Persze semmi közöm hozzá, de elég bizarr, nem értem akkor meg minek vagy vele, ha ekkora teher ez neked és főleg, hogy akkor meg miért nem védekeztek.


De nyilván elé állsz és megmondod neki, hogy elveteted a gyerekét.

2012. okt. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
80%
Itt már nem is a gyerek a kérdés, hanem hogy minek vagy vele.. Mert azok alapján, amit írsz nem vagy belé szerelmes az tuti.. Ilyen helyzetben én is csak azt tanácsolom, ne szülj gyereket.. A gyerek életét is tönkre tennéd, meg a párodét is.. Mondd meg neki: Ne haragudj, de már nem szeretlek, ennek így nincs értelme tovább, egy kényelmesebb életre vágyom, amibe se te, se a gyerek nem fér bele..
2012. okt. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!