Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mit vegyek egy nagyon jó fiu...

Mit vegyek egy nagyon jó fiu baratomnak szulinapjara? 20 éves lesz. Olvasni nem szeret, azt tudom. De ugy nincs otletem, valami jo kis hasznosat akarok.

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Filmet, amilyet szeret.
2013. jan. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Mennyit szánsz rá?Van autója?Ha igen akkor abba valami kiegészítőt.Zenei érdeklődéssel kapcsolatos ajándék.Én szülinapra a tortát tartom legjobb ötletnek.Neki most 20 gyertyával és valami jó felirattal.
2013. jan. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van kocsija, de abba megvan ugy minden.. A tortán gondolkoztam én is, sutni tudok, ugyhogy még meg is tudnám csinálni.. Az ár amúgy mindegy..
2013. jan. 5. 15:41
 4/6 anonim válasza:
Ha el is tudod készíteni a tortát az még jobb.Engedd el a fantáziádat a formákat,színeket,ízeket illetően.Persze minden szempont az ő ízléséhez igazodjon.Sok sikert akármi is lesz végül az ajándék.
2013. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi :) Majd azert meg hátha valaki ír valamit :)
2013. jan. 6. 10:54
 6/6 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy kapott volna egy szép könyvet, de mivel egy műveletlen tahó, aki nem szereti a könyveket, nem kap semmit. Opcionális : köpj a szemébe
2015. ápr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!