Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet élni egy óvodáskorú...

Meg lehet élni egy óvodáskorú gyerekkel albérletben?

Figyelt kérdés
Elváltként új élet... 4 éves kislánnyal mennék albérletbe... Meg lehet élni, van állásom, van szülői segítségem, plusz ugye a családi és a gyerektartás. Lehet így egy élhető életünk?
2013. júl. 30. 12:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Csak tapasztalatokra voltam kíváncsi, mert nekem nincs sok egyedülálló anyuka a környezetben! :)
2013. júl. 30. 12:52
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

17 éves vagyok és 16 évig éltünk albérletbe, nem is kevésbe,nem is kevés helyen. Hidd el, meglehet élni:)

Ráadásul anyának nem volt szülői segítsége se semmilyen segítsége nagyon. Volt,hogy több,mint 1 órát ültem az ovodába és segítettem,játszottam a takarítónővel,mert anya még dolgozott és senki nem tudott elvinni.


Szerintem ,sőt biztos vagyok benne,hogy ha ügyes vagy és jól tudod kezelni a pénzt akkor teljesen élhető életetek lesz, ha anyukámnak sikerült idáig eljutni a nulláról akkor neked is.

Most már saját kertes házunk van,saját kocsi és elég sok mindent amire gondolni se mertünk. De volt olyan év,hogy szinte csak zsíroskenyeret meg tésztát evett anyukám,hogy nekem mindent megtudjon adni. Imádom és köszönök neki mindent!

2013. júl. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A 70 ezren (és a családi pótlékon) kívül milyen jövedelmed van még? (tehát a gyerektartás mennyi?)


Számomra így elég karcsúnak tűnik. Amennyiben édesapádat el lehet viselni (nem alkesz, kemény dohányos vagy túl kritikus) és ott szerető légkör uralkodna, akkor szerintem inkább hozzá költözzetek, az albérlet árát meg tedd félre minden hónapban arra az időre, amikor új életet akarsz majd kezdeni a szülőtől külön.

2013. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
próbáld meg az albérletet, ha nem megy, még mindig költözhetsz édesapádhoz :)
2013. aug. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!