Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek okozhat az problém...

Szerintetek okozhat az problémát, hogyha gyermekkoromban "megsebesültem" egy családi vita közben? (több a leírásban)

Figyelt kérdés

Nemrég amikor mentünk orvoshoz (2 óra kocsikázás) Elbeszélgettem az apámmal út közben, és szóba jött egy régi vita, amikor az anyám megrúgta az apám lábát, és összeesett (az apám), de épp eközben engem próbált vigasztalni mert sírtam. Na amikor összeesett leejtett engemet, szerencsére elkapott még mielőtt a földel találkoztam volna(így is megütődtem), amúgy akkor pár hónapos lehettem.

Ú.I: Már vettem észre olyan dolgokat amik lehet hogy emiatt vannak,Pl; Néha nem értem meg, hogy mit mondanak a többiek, vagy hogy hogyan értik, vagy tanulás, más dolog közben elsötétül minden és egy helyben maradok(nem érzem a külvilágot, és nem emlékszek semmire)...

Bocsánat hogyha értelmetlen néhány mondat.

12(F)


2013. júl. 30. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
A helyesírásodat biztosan befolyásolta...
2013. júl. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen alapon mindenki defektes lenne. Nincs olyan gyerek akivel nem történt baleset.
2013. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Engem a fejemre ejtettek, és mégis túl okos lettem.
2013. júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Valószínűleg a tantestület, sőt, akár már az óvoda is jelezte volna, ha valamiben visszamaradott lennél.

Kicsi korban elszenvedett (akár testi, akár lelki) sérülések okozhatnak maradandó károkat, de akkor erre már fény derült volna 12 éves korodra.

Amit leírsz, hogy koncentrációzavaraid vannak, vagy a szociális kommunikáció nem megy jól, az probléma, de 99,9999% hogy nem a leejtésben keresendő a magyarázat.

2013. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Talán van benne valami.

A barátnőmet is ejtették már fejre és van amikor ő sem fogja fel a dolgokat, nehezebben is ment neki a tanulás pedig nagyon okos lány de neki a tanulás 3x annyi időbe telt mint a többieknek. Az idegen nyelvet abszolút nem tudja örült hogy átengedték érettségin. Meg vele is vannak olyanok hogy ha mondanak neki valamit azt másnapra képes elfelejteni. Ezt én is észrevettem már, volt amikor megbeszéltük hogy másnap elmegyünk kirándulni, aztán mozizunk egyet, és hazajövünk hozzánk, de amikor másnap mentem érte ahogy megbeszéltük teljesen elfelejtette és csodálkozva kérdezett rá hogy mit is beszéltünk meg, pedig figyelt rá ő javasolta hogy mozit is ejtsünk meg, mert akkor épp a fővárosba mentünk, de kiesett neki teljesen az infó. Őt is hasonlóan ejtették fejre, kiskorában. Akkor volt is egy kisebb károsodása de nem maradt vissza, legalább is akkor nem tűnt fel, csak az élete során vették észre hogy valami nem gömbölyű vele.

2013. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Én fejre kiestem a pólyából 3 hetesen, van két diplomám.

te meg nem akarlak bántani, de csak buta vagy. nyilván örökölted a szintén nem túl értelmes szüleidtől.

2013. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
mondjuk ha 10 évesen alvásparalízissel kapcsolatos kérdésre válaszoltál, nyilván nem is kamuzol, mi?
2013. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!