Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamarosan összeköltözöm a...

Hamarosan összeköltözöm a párommal. Hogy mondjam el otthon úgy, hogy ne legyen vita?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 18:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Mert én úgy mondanám el (feltáve, hogy felnött vagy és nem a szüleidnek kell továbbra is eltartani téged), hogy anya, apa, a jövö hónapban összeköltözm Pistivel.


Ezen nincs MIT vitázni, ez a tény.

2013. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen.. a korod,illetve a párod kora nagyban befolyásolja a dolgot. :)
2013. jún. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én 24 vagyok a párom 31 éves.
2013. jún. 15. 18:30
 4/10 anonim ***** válasza:
ebből miért lenne vita?
2013. jún. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert anyám olyan hogy még ebből is ügyet csinál.
2013. jún. 15. 18:42
 6/10 anonim ***** válasza:

ügyet csinál. és? 24 évesen már nem kell engedélyt kérni ha együtt akarsz élni valakivel.

hagyd rá, hadd puffogjon, előbb-utóbb megbékél. ha csak nem bűnöző a párod, akkor minden más csak üres kifogás.

2013. jún. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk így volt..



Úgy gondoltuk januárban összeköltözünk....mondta ezt a párom

Bomba robbant, veszekedés nem volt, de 2 napig fagyos volt a hangulat, mert persze sikerült mindezt dec 23-án ebédkor elmondani, úgy, hogy nem szólt előre,hogy akkor ma, én pedig 2 ünnep között teveztem, hogy addig puhítom a kedélyeket....


Én csak 22 éves voltam.

Most ugyanezt elsütöttük az eljegyzéssel/esküvővel... De iez utóbbi csak édesapámat érte sokként, anyukám már tudta, hogy hamarosan várható....

..


Nincs sok beleszólásuk már, persze jó tanácsot adhatnak, nekem os megtették, de már felnőtt vagy (és voltam én is)


Csak határozottan, vitába meg ne menj bele, ne légy benne partner...:)


26/n

2013. jún. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Mondd el, hogy szeretnétek összeköltözni, és ha esetleg vita kerekedne, először próbáld szépen mondani a dolgokat,ha nem jön össze, akkor inkább hallgasd végig és "vonulj vissza". :)

Túl sok beleszólásuk nincs, és nem hiszem hogy nagyon megharagudna érte. :) De vitába semmiképp ne menj bele. :)

2013. jún. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Anyámat ismerve tudom hogy a párommal együtt minden leszünk csak jók nem. Tesómmal is ezt csinálta.
2013. jún. 16. 11:07
 10/10 anonim ***** válasza:
És miért foglalkozol ezzel? MEnj el a pároddal és kész, ha anyádnak nem tetzsik, az az ö baja.
2013. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!