Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állíthatnánk le a...

Hogyan állíthatnánk le a párom volt feleségét?

Figyelt kérdés
Állandóan pénzért jön. Ha nem adunk neki, akkor vagy azzal jön, hogy jajj, szegény kicsi gyereknek sem tud már enni edni, vagy a nagyobbik gyerekét küldi pénzért. A párom persze a kicsit mindig megszánja, ad nekik valamennyi pénzt, hiába mondom, hogy ne tegye. Így is többet ad nekik mint kellene (20000Ft havonta), erre még az sem elég. El nem tudom mondani mennyire elegem van belőlük.
2013. júl. 30. 18:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
20000 Ft havonta, 2 gyerekre? Hát az nem sok...
2013. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi a gyerektartás? Egy korrekt összegben egyezzenek ki és azon felül ne csepegtessen.

Ha 20 ezer az össz gyerektartás két gyerekre, az valóban kevés.

2013. júl. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Ezt beszéld meg a férjeddel. Keményen állj a sarkadra: van egy fix összeg, amit gyerektartásként utalnia kell, és jónapot. Ha ez nem elég, és az asszony jön kuncsorogni, és - ami a legnagyobb gonoszságok egyike! - a gyerekeivel takarózik, akkor tessék beadni egy papírt bíróságra és kérni a gyermekelhelyezés megváltoztatást. Nákatok lesznek a gyerekek és ti nevelitek őket. Akkor a pasid a gyerekeire költi a pénzt, nem a volt nőjére. Ilyen egyszerű.
2013. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem normális hogy a volt feleség állandóan pénzt kéreget, de azért ne hidd már azt hogy 2 gyerekre a kötelezően megadott 20 ezer forint több mint elég.. Az jóformán semmire sem elég.

Ha annyira zavarja a párodat hogy a volt neje pénzt kér, igazán megtehetnétek hogy a kötelező nem is olyan sok összeg mellé bevásároltok heti szinten kajával a gyerekeknek..Így nem fognak éhezni, és nem lesz oka a volt nejnek hogy pénzt kéregessen.


Tudod én is elváltam. Nekem csak 1 fiam van és kötelezően csak 14700 forintot kell fizetnem. De én szó nélkül bevásárolok nekik, fizetem a sulis dolgait, és ha kell veszek ruhákat is... Érdekes az én volt nejem sosem jön kéregetni..

35/F

2013. júl. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
20 ezer, több, mint kellene? Neked biztosan nincs gyereked...
2013. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
Hát, ha egy kétgyermekes apukával köti össze az ember az életét, akkor azzal számolni kell, hogy a gyerek bizony kiadást jelent...
2013. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Mindkét gyerek apja ismeretlen.

A nagyobb már 5 éves volt, mikor megismerkedte, rá egy évvel született a kicsi, de róla is kiderült, hogy nem a párom az apja. Csak azért fizet nekik 20000Ft-ot, mert sajnálja őket.

2013. júl. 30. 18:45
 8/21 A kérdező kommentje:
Nekünk is született azóta 2 gyermekünk és nagyon nem mindegy, hogy havi 20000 vagy 50000 vándorol ki a családi kasszából.
2013. júl. 30. 18:46
 9/21 anonim ***** válasza:
33%
Kiváncsi vagyok te mit csinálnál, ha havi 20ezerrel bökné ki a szemed a párod:)
2013. júl. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Megérné befektetni egy DNS-tesztbe,hogy legyen róla papírja.Ne adjon nekik pénzt.
2013. júl. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!