Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normalis, hogy a volt szereto...

Normalis, hogy a volt szereto "gyuloli" a feleseget es nem forditva?

Figyelt kérdés

Regebbdn a hazzasagunknak volt egy mely pontja, elhidegultem a ferjemtol (nem volt senkim), kulon is eltunk munka miatt ket evig.

A vege fele a ferjemnek lett egy kapcsolata, amit egy ido utan nekem elmondott. Megbeszeltuk a dolgot, megprobaltuk egyutt ismet, mert nem akartuk ilyen konnyen feladni.

A ferjem azt a kapcsolatot akkor lezarta, teny, hogy nem tul szepen, hosszu eltunes utan sms-ben ertesitette a holgyet, hogy velem marad (nem akart neki magyarazkodni, ugy erezte, hogy neki nem kell, mert elvileg a no mindig hangoztatta, hogy a ferjem hulye lenne ot valasztani velem szemben).

Gyanitom, hogy megis voltak tervei, mert o viszont mar elhagyta az elettsat ekkorra. Elvileg igy egyedul maradt, hogy meddig, azt nem tudom.

Tudom, hogy a ferjemnel mar hosszu ideje probalkozott sikertelenul, errol korabban is szoltak ismerosok, a ferjem is emlitette evekkel ezelott is. Vegul lett "res" a hazassagunkon, akkor bejutott rajta, ez van.

Hosszu ido utan ma talalkoztunk az utcan, nem beszeltunk, de egyszeruen olyan tekintettel nezett ram, amilyennel meg soha senki. Latszott, hogy siman kinyirna, ha tehetne.

Nem volt vele korabban osszetuzesunk, sohanem kerestem meg, inkabb a ferjemmel volt megbeszelnivalonk, vele nem. Tehat emiatt nem utalhat ennyire. Nem zaklattam sehogy, neki volt meg ket probalkozasa a ferjemnel uzenetekben, de mindkettore sima nemmel reagaltunk.

Azt hittem, hogy o az, akinek ugymond szegyelnie kellene magat, aki nem nezne a szemembe, erre epp ellenkezoleg.

Ez normalis? Meg a vegen nekem kell tartanom tole, hogy kart tesz nekunk?


En nem nagyon foglalkoztam vele, eleve kb egy percbe telt, mire leesett, hogy ot latom, epp mosolyogva cseveresztem a gyermekemmel, utana is mosolyogtam, epp hivtsk telefonon is, nem is neztem fele, csak a szem sarkabol lattam, hogy meg percekig allt az ut tuloldalan es figyelt bennunket.

Tartanom kellene tole szerintetek?

Lehet, hogy epp azzal bosszantottam fel, hogy nem valtott ki belolem semmilyen negativ reakciot?


2013. ápr. 16. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ez mindig is így volt, nem kell csodálkozni rajta. A férjed téged választott, őt otthagyta, féltékeny, irigy, mint az emberek többsége lenne hasonló helyzetben. Úgy érzi, hogy jobb vagy valamiben, az általa szeretett pasi is téged szeret.... Kérdésedre válaszolva: normális.
2013. ápr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz másodiknak lenni, ezt van ai el tudja fogadni és van olyan, aki nem.

Ne ajándékozd meg sem a figyelmeddel, sem a féltségeddel.

Nincs semmi szégyelnivalód!

2013. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Igen, normális. A szeretők nagy része kimondva-kimondatlanul arra vágyik, hogy a szerelme elváljon/szakítson és ő legyen az új első számú.


Nem hiszem, hgy bántana egyébként. Esetleg említsd meg a férjednek, ő jobban ismeri, jobban tudja mi várható tőle.

2013. ápr. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Még neki áll feljebb! Az eszem megàll...pfujjj...kutya.

Ne hidd azt, hogy te vagy a rossz, nem te vagy a ku.rva!:)

2013. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Azert merul fel a gondolat bennem, hogy "tartanunk" kell talan tole, mert ket honapja kaptam egy e-mailt. Krealt, zagyva email cimrol jott, a ferjem viszonyarol szolt, rovid volt es semmi uj info ndm volt benne.

Mivel ez mar nem friss tortenet es nem is nagyon kerul szoba kozottunk, igy toroltem, nem reagaltam.

Nem is gondoltam, hogy o volt, mert most kezd befutni a vallalkozasunk, lett egy-ket irigyunk, rajuk tippeltem, azt hittem, hogy az a no mar elfelejtett bennunket es eli vilagat.

De a tekintetebol kiderult most, hogy nem

A sajat testi epsegemet nem feltem, de vannak gyermekeink, kutyank, hazunk, utcan parkolo autonk. Tudna bantani sunyiban is boven. A szemtol szembe talalkozas nem erdekelne.

2013. ápr. 16. 15:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ő mindent bukott. Szóval valószínűleg nagy érvágás volt az életében. Lehet, nem tud rajta túllépni, de köszönd a férjednek, mert ő kavarta meg a sz@rt.
2013. ápr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%

Normálisak az érzései.Én is gyűlöltem a most már férjem most már exfeleségét.

Most már nem gyűlölöm. :)

2013. ápr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ajaj!Nálunk a volt szerető mindent elkövetett, hogy szétugrasszon minket,miután a férjem velem maradt,és nem őt választotta.csak nálunk nem történt személyes találkozás a nővel.Hanem a neten üzengetett,email, iwiw...

Még másfél évvel az eset után is kavart, pedig akkor már terhes volt a 3. gyerekükkel(élettársa volt).

Nem tudta felfogni, megemészteni, hogy nem ő lett a "befutó",pedig igen magas lovon ült...Még azt is képes volt kitalálni, hogy terhes...aztán, hogy ez se jött be, elvetélt...

Szóval, nem vagy sajnos egyedül ezzel...

2013. ápr. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Normális, de egy idő után rájön, hogy ő járt jobban. Nem értem, miért kellene szégyellnie magát. Te különmentél a férjedtől, a csaj technikailag egy egyedülálló férfival kezdett, és ő tisztességes volt, mert szakított miatta az élettársával. A pasi nem "veled maradt", hanem visszament hozzád, miután ez a nő már számított volna rá, ez elég gázos húzás. De nem féltem a nőt, neki lesz másik kapcsolata, neked meg jutott egy olyan férj, aki nem tudja, mit akar, és sms-ben szakít, mint egy tizenéves, közben meg röhög a markába, hogy két értelmes nőt is képes hülyíteni...
2013. ápr. 21. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor is így van, ha lepontozol
2013. ápr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!