Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhidegültem a páromtol, mit...

Elhidegültem a páromtol, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy négy hónapos kisfiunk, ezért nem szeretném elhagyni.
2013. júl. 30. 20:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
Mi a probléma oka? nem menthető a dolog? Egyébként a gyereknek rosszabb, ha ezt a családi mintát látja. Mert eltanulják a rosszat. Megérzik, ha nm működik a szülők közt a dolog.
2013. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

jó,jó, de mióta vagytok együtt? ha a gyerek miatt vagy vele, akkor nehéz lesz... ismervén a pasikat, én nem közölném, vagy éreztetném vele(amennyire ezt lehet)...időhúzás..aztán előbb-utóbb valami csak lesz...


ha dugni akar, hát tegye..vagy ez sem megy?mert akkor vékony a jég...

...egyelőre csak mosolyogj..jobb ötlet nincs...

2013. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
talán pár kettesben töltött beszélgetős, romantikás nap segítene...kezdőlökésnek, a többi meg rajtatok múlik.
2013. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igaza van 1-nek. A gyerekek nem teljesen ostobák, megéreznek mindent, különösen a boldogtalanságot.
2013. júl. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Te is aztán nagyon értelems nő lehetsz...


Hál istennek a társkeresőről kukáztad magadat a gyerekkel.

2013. júl. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért haragszo rá mert a kérésem ellenére elvitte a gyereket az ő szüleihez, akik nem voltak kíváncsiak a fiukra ameddig az unokájuk meg nem született. De mikor a párom sza*ban akkor mi húztuk ki belőle mivel ők hátat fordítottak neki. Akkor kinek van igaza?
2013. júl. 30. 21:11
 7/12 anonim ***** válasza:
És ezért elhidegültél tőle?
2013. júl. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mióta ezt tette nem érzek úgy iránta mint régen. Szerintem emiatt lehet. Mit tegyek?
2013. júl. 30. 21:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Próbálj meg túllépni a sérelmeden és ülj le vele beszélgetni. Mond el neki mi fájt neked ebben az egészben.
2013. júl. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért gondolj arra, hogy szülei csak szülei maradnak. Ő meg egy büszke apuka, aki természetesen dicsekedni akar a fiával.
2013. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!