Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhidegültem a páromtól, már...

Elhidegültem a páromtól, már a szexet sem kívánom vele. Mit tegyek, hogy ne vegye észre? Nem akarok válni.

Figyelt kérdés
2013. jún. 7. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Akkor miért ragaszkodsz hozzá ?Kényelemből,megszokásból,a gyerek miatt ?
2013. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lehetetlen, hogy ne vegye észre, ha már nem vette észre. A cél ugye, nem komolyan az, hogy ne vegye észre?...
2013. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én is így vagyok ezzel, és fel is tettem egy szinte ugyanilyen kérdést.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__44..

2013. jún. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én azt javaslom, ha egyébként rendes jóravaló ember, aki mellett érdemes megöregedni, a szex miatt ne válts!
2013. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Azért vagyok vele mert neki nincs hová mennie, ha szakítanék vele akkor tuti elköltözne, inkább menne a híd alá minthogy egy olyannal éljen aki nem szereti. Ezért nem akarom, hogy megtudja, hogy már nem szeretem.
2013. jún. 7. 21:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Dobjatok fel a kapcsolatot kicsit! Egy romantikus kozos furdozes nem kerul semmibe, csak nehany gyertya a furdobe, es mar is kicsit tininek erzitek magatok. Menjetek el kirandulni, vagy kicsit topartra kettesbe ahol ujra egymasra tudtok talalni vagy (ha nem is kivanod) kezdemenyezz kicsit es vidd belel olyan dolgokba amit eddig nem probaltatok, hat ha izgi lesz. Reggelig lehetne sorolni mi mindennel lehet feldobni a dolgot, igazabol csak kettotok jellemen mulik, ki mire "bukik" :)
2013. jún. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Te a nő vagy a férfi vagy,kérdező ?
2013. jún. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Te már nem is akarod,hogy visszatérjen a szenvedély ?hátha fel lehet még szitani a tüzet?
2013. jún. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő. Nem tudom mit tegyek? Sajnálnám ha elköltözne.
2013. jún. 7. 21:52
 10/14 anonim ***** válasza:
sajnálom, de így hogy tudsz vele élni? azért jól megvagytok együtt a szexen kívül eljártok ide oda? úgy tekintesz rá mint egy barátra. a férjed már? még nem késő lépni és újra kezdeni mással
2013. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!