Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiam 2 évvel a házasságkötés...

Fiam 2 évvel a házasságkötés előtt kapott bútort a feleség nagybáttyjától, azt lehet e utólag nászajándékként megnevezni és a fiam halála után a feleségnek követelnie?

Figyelt kérdés

2013. aug. 2. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Most nem mondod komolyan, hogy a fiad halála után egy bútor foglalkoztat?????????????????????
2013. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Te most a majdani halott fiad bútorára fened a fogad? Atyaúristen...
2013. aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Illetve nem mondtad, hogy majdani... Ha már megtörtént, akkor őszinte részvétem, de nagyon nem ezzel kellene foglalkoznod...
2013. aug. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a fiad özvegye a legrosszabb feleség a világon, akkor sem mentség, hogy valaki a fia halála után egy rohadt bútoron agyaljon... Nem mindegy? Nekem, ha meghalna a gyerekem (pedig még nincs is!), pont nem érdekelne a hagyaték...
2013. aug. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod azt a bútort?

Szerintem szólj a menyednek aztán remélem miután áttolta egy aprítógépen beömleszti az ajtód elé. Mert én ezt tenném.

2013. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez a kérdés nem komoly. Mert eléggé gáz hogy egy anyát a fia halála után egy butor érdekel legjobban.
2013. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
A moralizálás megint könnyebb mint a kérdésre való tárgyilagos válaszadás. Királyok vagytok prolikáim.
2013. aug. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%
Már bocs kedves úri utolsó. De szerinted egy ilyen kérdésre hogyan lehet normális választ adni? Vagy ha annyira tudod te miért nem adtál rá, ahellyett hogy beszólsz unalmadban.
2013. aug. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
90%
Eleve ha meghal a fiad és nincs gyermeke, akkor a feleség örököl utána, szóval teljesen értelmetlen a kérdés.
2013. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Atyaúristen!!! Persze, hogy lehet követelni, mindent lehet követelni, de engem se anyaként, se özvegyként nem érdekelne egy r*hadt bútor, még ha aranyból lenne a kilincse, akkor sem.
2013. aug. 3. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!