Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnak azok a nők...

Mit csinálnak azok a nők egész nap, akik nem dolgoznak? Mivel töltik a napot? Itt mindig a házimunkát emelik ki, de azt hamar le lehet tudni.

Figyelt kérdés

2013. júl. 24. 15:43
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
80%
Én várandósan vagyok itthon. Egyetemre járok levelezőn és nyelvet tanulok. Persze, a házimunka nem akkora dolog, persze ház méretétől függ...
2013. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
72%
Nekem már felnőttek a gyerekeim, de egyáltalán nem unatkozok itthon. Reggel elmegyek a piacra, szeretek ott mászkálni. Megfőzök, közben nézegetem a netet. Takarítás, mosás, ha szükséges. Zenét hallgatok, filmet nézek, strandra megyek, vízparton üldögélek, olvasok, ingyenes előadásokra járok, barátnőzök, sétálok a párommal, jókat beszélgetünk. Intézem a hivatalos ügyeket, ha kell, turiba járok, csinosítom a lakást, tornázok, nyelvet tanulok és még sorolhatnám. Szeretek így élni :)
2013. júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
27%

Tesómék panelben laknak (3 szoba). Sórornom egész nap mereszti a fenekét a tévé és a számítógép elott, mert a házimunkát és a fozést is a tesóm végzi munka után. 3 éves lányuk egész nap édességeket eszik, mert arra is lusta, hogy fozzon neki.

En munkába járok, kertes házban élunk, 2,5 éves a kislányunk + 27 hetes kismama vagyok és elvégzem a dolgomat.

2013. júl. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
78%

Bár gondolom nem erre gondoltál, de én most mint nő épp azért vagyok itthon mert munkanélküli vagyok.

Nos, én mosok, főzök, takarítok, vásárolok, németet tanulok, állásokat nézek, önéletrajzokat küldök, a kertet teszem rendbe, a növényeket locsolom, a kutyával-macskával foglalkozom, a maradék időben meg megőrülök a semmit tevéstől!!!!

2013. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam, ha valaki most épp sajnos nem talál munkát, beteg, terhes vagy ilyenek, hanem a kitartottakra.
2013. júl. 24. 15:51
 6/38 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem egykutya, hogy ki miért van otthon. Ugyan azt csinálja.
2013. júl. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
40%
Egész nap neteztem, és halálra untam magam
2013. júl. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
75%
Filmet nézek, könyvet olvasok, heti 1x eljárok önkénteskedni, nyelvet tanulok netről. Pluszban egy csomó mindent házilag készítek, tésztát, lekvárt, befőttet, házi vegetát, paradicsomot nevelek.
2013. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
57%
Netezek, skypozok, kutyámmal foglalkozom, filmet nézek és sorozatokat. Meg az általános dolgok..
2013. júl. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
34%
Most epp napozom mig a ferjem főz szabin van . Maskor delben kelek elmegyek szrandra utana konditerembe es este van jovok haza vacsi alvas
2013. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!