Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a kisgyerm...

Miért csinálják ezt a kisgyermekes férjes asszonyok?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban látom a közösségi oldalakon, hogy férjes asszonyok 2-5 éves gyerekekkel, akik lefogytak a szülés után pózolós képeket tesznek ki magukról, némelyik már súrolja a jó ízlés határait. A legtöbb olyan mint egy prosti. Miért csinálják ezt?

2013. júl. 17. 14:12
1 2
 1/11 zabmester ***** válasza:
100%
Ha előtte valóban volt rajtuk felesleg, akkor pont ezért, mert büszkék rá, hogy végre elégedettek az alakjukkal. Megértem, hogy ezt szívesen megmutatják. Viszont az is igaz, hogy némelyek nem veszik észre, hogy amit csinálnak, az inkább már nevetséges.
2013. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért, a gyerek nélküli, fiatal lányok miért csinálják?
2013. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2-es

A gyerek nélküli, nem férjezett lányok valószínűleg azért mutogatják magukat szinte egy szál semmiben a fotókon, mert azt gondolják, hogy majd talán meglátja őt a herceg a fehér Mercivel, pár hétig majd chat-elnek, és Mallorcára mennek nászútra... De akinek már van férje, gyereke, állítólag nagyon boldog házassága, az MIÉRT???

2013. júl. 17. 14:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

van egy hírem:nem csak azok csinálják akik lefogytak

van olyan ismerősöm aki 6éve szült,azóta is majdnem 90kiló,jött a válás és bájos fehérneműs képeket tesz fel magáról,vagy éppen hálóingeben pózolgat(nem túl vonzó,de legalább segít fogyni,ha ránézek elmegy az étvágyam)

2013. júl. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
36%
Én meg téged nem értelek kérdező, nem mindegy ez neked? Ettől jobb vagy rosszabb lesz neked? Vagy nagyon unatkozol?
2013. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Ezt én sem értem. Nekem még azok a képek sem férnek már bele, amik nagy pocakkal vannak a kismamák szinte látszik a melle és a nemi szerve. Ez csak a férjére tartozik. Tegyen fel képet, de kello képpen legyen feloltozve.


Egy anyuka és egyben kismama

2013. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyökerek. A hülyeség ok nélküli, különben nem lenne hülyeség, hanem indokolt cselekedet.
2013. júl. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

4-es, ezen jót nevettem! :)))

Kb. ugyan ezen okból tettem fel a kérdést, nekem is olykor elmegy az étvágyam, néha meg teljesen ledöbbenek, hogy mi ütött ebbe a nőbe, azt hittem, hogy teljesen 100-as, de nem. Szerintem félre értették azt a mondást, hogy "a kevesebb néha több". Arra is kíváncsi lennék, hogy az ilyen nők férjei mit gondolnak erről?

2013. júl. 17. 15:17
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha az ilyen nők férjeit érdekelné, hogy mit ügyködik annyit az asszony a számítógépnél, akkor ők sem azzal foglalkoznának, hogy mit vegyenek még fel (le), hogy egy kis figyelmet kapjanak. Szóval szerintem nem érdekli a férjeket se az asszony, se az, hogy másoknak mutogatja magát.
2013. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Like :)
2013. júl. 17. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!