Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is alakult így (szarul)...

Másnak is alakult így (szarul) a nyara?

Figyelt kérdés
Egész nyáron nem voltam sehol nyaralni és nem is megyek. Még csak 1 napra se.(se strand, se Balaton, se semmi)
2013. aug. 4. 21:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Én sem voltam, nem is megyek... dolgoztam, s tanultam egész nyáron...

Úgy volt hogy jövő héten lesz az eljegyzésünk, de még az is elmarad. szóval öröm a köbön.


Végeredményben nem is számítottam "nagy nyaralásra", már évek óta nem voltunk...

2013. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
nyár első hetében eltört a bokám,megkellet műteni azóta a lakáson és a kórházon kívül sehol sem voltam...
2013. aug. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én főleg a csóróság miatt osztom a nézetet. Most végre lenne időm, mert nincs munkám, de nincs pénzem, így ez a nyár is eltelik a nagy semmivel.
2013. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
van még azért egy hónap. mit csináltálamúgy egész nyáron? Strandra hogyhogy nem tudtál elmenni?
2013. aug. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Dolgozok.

Nincs kivel. Egyedül meg nem az igazi.

2013. aug. 4. 21:32
 6/20 anonim ***** válasza:
:))) Hmm, kb 30 éve nem volta.:(((
2013. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én sem megyek.Dolgozom,ráadásul most nem is futja nyaralásra.Egy táborba fogok menni hétvégétől,de az is munka lesz.
2013. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nálunk si elég hülyén alakult. Mindketten munkahelyet váltottunk ezen a nyron, nekem volt 2 hét szabadon a 2 munkahely között, de ez elment munkakereséssel, meg a férjem amúgyis dolgozott. A férjem új munkahelyén már egy csomóan lefoglalák augusztus, szúval ő majd csak szeptemberben mehet szabira, mikor nekem meg csomó munkám lesz.

Pedihg olyan jó lett volna, ha mindketten itthon vagyunk, legalább egy hetet, együtt... De majd karácsonykor, alig várom:)

2013. aug. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Mondjuk strandra azért kimehetsz! Hétvége csak szabad, nem?

Mi voltunk azért strandon, aquaparkban, kivonatoztunk a hegyekbe sétálni egy-egy napot.

2013. aug. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nincs egy valamire való barátod vagy kollégád? ezt azért nem hiszem. csak elmenne veled valaki strandra. végső esetben tesók, szülők?
2013. aug. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!