Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati hasi műtétem...

Nőgyógyászati hasi műtétem volt, a hegem nagyon csúnya. Másnak hogy alakult a hegesedés?

Figyelt kérdés
A hasam alatt fut végig, és nagyon csúnyán gyógyult be. A hasam már nem feszes, kidülled, mint egy 3 hónapos terhesnek. Mintha az egész átrendeződött volna. 54 kg vagyok, de a hasam az pulcsin keresztül is látszik. Nyár végi heg, fog még változni? Van egy vakbél hegem, ami meg pont az ellekezője, az befelé esik kicsit. A hasam már olyan mint egy háborús csatatér, fog ez változni?
2010. nov. 19. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem máról holnapra. Évek alatt. A feleségem valami kenőcsöt használt. 9 éve műtötték, már alig látszik.
2010. nov. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod. azt nem tudod, hogy milyen kenőcsöt? minden érdekelne.
2010. nov. 19. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, fog-e változni, de szerintem ez nem befolyásolja egy lány szépségét!
2010. nov. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a bordáim vonalában van egy nagy heg, nekem is elég csúnya... Már 2 éve műtöttek, azóta sokat halványodott a heg, dehát így se sokkal szebb. Nekem is furán kiáll ott a hasam. Ez szerintem a több réteg varrat miatt van, a zsírszövetek, az izmok el lettek vágva, ez sajnos már így marad.
2010. nov. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!