Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsalás után, ha megbocsátot...

Megcsalás után, ha megbocsátottál hogy alakult a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Nálunk 2 hónapja bukott ki a dolog, nagyon nagyot csalódtam, de végül vissza fogadtam, együtt maradtunk. Azóta mondhatom, hogy jobb lett a kapcsolatunk, megbeszéltünk jó néhány dolgot ki mit szeretne a jövőben... Eddig teljesen pozitívan csalódtam benne, többet vagyunk együtt, nyíltabbak lettünk, közelebb engedtük egymást, megtört egy jég.


Viszont most kezdett el bennem dolgozni, hogy mit is művelt velem, hogy volt rá képes, néha elkap, hogy te jó ég!!!

Próbálom új lapon kezelni a dolgokat, de néha eszembe jut, hogy na most vajon hol van... Fel is hívom egyből, de eddig bármikor volt ellenőrző hívásom sosem volt gond, de mégis bennem van a félelem.


Aki szintén vissza fogadta a párját megcsalás után és átélte ezt az érzést kérem írja le, hogy végül hogy alakult a kapcsolat, képes volt e túl lépni ezen egyszer...


2013. júl. 12. 17:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mondhatni, megbocsájtani meg lehet de elfelejteni nem. No, ez szerint halad tovább az életünk 3.éve.
2013. júl. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%
Miért bocsátottatok meg? (Jó, szeretitek..de mégis?)
2013. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk nem működött utána, de van egy barátnőm, akiknek volt egy kölcsönös megcsalás (megcsalás és a másiknak egy bosszú cserébe), végül együtt maradtak, a barátnőmben egy ideig benne volt a tüske, aztán pár évvel később összeházasodtak, már több mint 10 éve boldog család.
2013. júl. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves 2.: Azért bocsátottam meg amellett, hogy szeretem, mert, ha a megcsalás részét nem nézzük, teljesen össze illünk, még sosem éreztem ilyen mély érzéseket, mint iránta, megnyugtat, ha vele vagyok, egyszerűen érzem, hogy ő más, mint az előző kapcsolataim, más ha átölelem, érezem, hogy ez olyan igazi. Tudom, hogy nagyon jó apa lenne és nagyon jó férj, amellett, hogy a jég hátán is megélne, mindent megcsinál, mindenhez ért. Tudom, hogy ő nem az a lusta férj lenne, aki nem csinál otthon semmit, sőt ő az aki előbb odaáll és kivasal, mint hogy engem ugráltasson. Szóval hosszú távon tökéletes társ lenne, mindenki szereti, az egész családom elfogadta, szeretik, és ez mind nekem nagyon fontos.


Szóval ilyen dolgokat is mérlegeltem, amikor vissza fogadtam. 2 hétig volt mosolyszünet, nem találkoztunk, nem kommunikáltam vele, de ez idő alatt belebolondultam, hogy nincs velem. Egyszerűen éreztem, hogy nem megy nélküle!

2013. júl. 12. 17:34
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Szép, hogy te ilyen jó véleménnyel vagy róla, kár, hogy nem kölcsönös...
2013. júl. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan másfél év kellett, hogy újra megbízzak benne, de utána teljesen jó volt, fel se merült ismét a dolog. Végül szakítottunk, de teljesen más miatt, évekkel később.
2013. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
Ha megöleled megnyugtat? Nem azt gondolod, hogy más ölelte, csókolta, szexelt vele?
2013. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk már az elején lebukott a férjem, kb. a harmadik-negyedik "randiján" kaptam rajta, hogy mit csinál. Azonnal kidobta a qrváját és nem győzött bocsánatot kérni. Megbeszéltük, hogy miért tette, meg azt is, hogy ez volt az UTOLSÓ, amit elnézek, a következőnél szó nélkül, kérdés nélkül kivágom, aztán mehet, akivel akar. Azért még egy pár hónapig dolgozott bennem a sértett hiúság, de aztán túlléptem rajta. Mindez 4 évvel ezelőtt történt, nem bántam meg, hogy adtam neki még egy esélyt, nem élt vissza vele.
2013. júl. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Nálunk véletlenül bukott ki a dolog kb 1,5évig csalt...

Azt hittem képes vagyok megbocsátani, felejteni. Novemberben kiderült, akkor vele maradtam, minden szép és jó volt 3hónapig, februárban végül elköltöztem, egyszerűen képtelen voltam elfelejteni túltenni magam rajta.Nagyon viharos volt a szakítás, és nehéz is. 6évet voltunk együtt. Ez két éve volt, nem bántam meg , hogy otthagytam.

Én képtelen vagyok megbocsátani vagy elfelejteni egy ilyen árulást....

2013. júl. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk, már az elején megcsalt a barátnőm.

Majd fogadkozás.

Majd újból megcsalt.


Most már az új párját csalja...

2013. júl. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!