Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
10 év után lelépett az exem, az akkor 3 éves közös gyerekkel maradtam egyedül. Rá egy évre találtam egy társat, akit rögtön elsőre megkedveltem, megszerettem. Ő pont az akire mindig is titkon vágytam. Tökéletes társ számomra. Sajnos jelenleg munkát keresek. Együtt élünk, gyerekemet szereti és ő pedig egyenesen rajong érte. Mostanában nagyon feszült vagyok, a depresszió kerülget ( pszichológushoz kezdtem járni) és a Párom egyszerűen idegesít. Nem tudok hozzá egy normális szót sem szólni. Mondtam neki, hogy szakítsunk mert jobbat érdemel. Erre azt mondta, hogy nem hagy cserben segít felállnom újra. Én sajnálom és továbbra is tudom hogy jobbat érdemel. Anyunak is elmeséltem, ő meg azt mondta, hogy 30 évesen örüljek, hogy van pasim, ne ugráljak, nem kell elhagynom jó ez így.
2013. aug. 5. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szereted még ? Ha igen, akkor tanuld meg az önuralmat és ne a párodon vezesd le a feszültséged. Ezért fizeted a pszichológust.
2013. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 SzilKa ***** válasza:
100%

A én férjem is depressziós, s pont ilyeneket mond, hogy nem akarja tönkretenni az életemet, jobbat érdemelnék, stb.

Én erre mindig azt mondom, hogy felnőtt vagyok, ha én úgy döntök, hogy kitartok mellette, akkor ne akarjon nekem "jót" azzal, hogy szakít, vagy ilyesmi...

Ha szereted az embert, ne traktáld hülyeségekkel, örülj, hogy melletted áll, járj az orvoshoz, legfőképpen AKARJ meggyógyulni, állj fel, szedd össze magad és értékeld, hogy kitart melletted a másik, ne akard őt elriasztani. Merj boldog lenni, vele.

2013. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Második hozzászóló KÖSZÖNÖM KÖSZÖNÖM és KÖSZÖNÖM. Most sírok, de ezt akarom, de nem megy!!!
2013. aug. 5. 13:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben van? A feszült és depis, idegesítős, nem tudok normális... résznél beugrott, hogy esetleg kellene egy kivizsgálás.
2013. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vérvétellel kell? Mert ennyit igazán megtehetek.
2013. aug. 5. 13:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. aug. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!