Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék tenni a családommal...

Mit tudnék tenni a családommal? Kikészültem teljesen tőlük, fontos!

Figyelt kérdés

A húgom 15 éves, pár hónapja jár egy fiúval (cigány, de nem vagyok rasszista, és mi nem vagyunk cigányok), és egyik nap a tesóm elvitt egy csomó ételt a gyereknek, cigit, pénzt, lopni járnak. Teljesen kifordult magából egy pár éve, 12 éves kora óta cigizik, bulizni jár, drogozott-zik, stb.. Egy ideje van munkám, most kaptam volna meg az első fizetésem, de ma nem tudtam bemenni dolgozni, mert itthon kellett maradnom hogy a tzesóm ne pakolja ki megint a házat, és a barátom is itt volt, de mindig csak a kiabálás hallja, és már kikészültem idegileg. Folyamatosan sírok, ha ő nem nyugtatna, nem tudom mi lenne velem. Diákmunkán vagyok, a fizetésem jó részétől elestem, sőt mivel ma nem mentem be, lehet meg se kapom, pedig gyűjtök. Állandóan csak az ugatás megy itthon, soha nincs egy nyugodt napom, minden napos vták vannak szó szerint, ha nem a tesóm akkor a szüleim, én csak ezt hallgatom. Nincs hova mennem lakni, ha lenne már nem lennék itt, a barátomékhoz meg nem akarok, mert nem állnak úgy anyagilag, és nem akarom "lehúzni" őket.. Pedig 2 éve vagyunk együtt, ma is itt sírtam a folyamatos feszültség miatt. A tesómmal nem lehet beszélni, ma is csak ugatott velem, anyám apám szintén áhh kikészültem teljesen :(


18L


2013. júl. 26. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondj nemet mindenre és próbálj meg minél kevesebbet otthon lenni. A pénzedet meg tedd bankkártyára, lehetőleg mindig kártyával fizess, hogy í húgod ne tudja azt is ellopni. Az értékeidet a helyedben a barátomnál tartanám, nehogy azokat is ellopja.
2013. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elköltöznék jó messzire. Ez az alternatíva szóba jöhet?
2013. júl. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
56%
szerintem ha a barátodhoz költöznél úgy hogy dolgozol rendesen és beleadsz a dolgokba akkor az úgy megoldható lenne, elvégre gondolom ismerik a helyzeted és tudják hogy te nem csak élősködni akarsz rajtuk hanem tényleg szükséged lenne egy menedékre
2013. júl. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Ezen a héten gombamód szaporodnak a "cigányos" kérdések, érdekes. Ez az új lerágnivaló csont a "terhes vagyok, megtartsam-e" és a "férjem más nőket nézeget" illetve a "gonosz, gazdag anyósom lenéz, mert mi szegények vagyunk" mellett? Hej, édes nyári szünet...
2013. júl. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!