Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális egy...

Szerintetek ez normális egy friss kapcsolatba és csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés

Pár hete hogy járunk (már nem tizenévesek vagyunk). A "páromnak" az előző kapcsolatából van egy 8 éves kislánya. És az összes "randi" meg minden ami időt együtt töltünk arról szól, hogy a gyerekről beszél. (most csak írok egy nevet) Pl. nézzük a TV-t, akkor: Panninak ilyen játéka van, Panni nagyon hasonlít erre a gyerekre a reklámban, megyünk az utcán akkor: Pannival is itt sétáltunk múltkor, megállunk egy fehérnemű bolt kirakata előtt, tele szexisebbnél szexisebb fehérneműkkel, de egy pici sarokban lát egy gyerek bugyit, és felkiált: De jó lenne ezt Panninak megvenni! Ha mesélek valamit (ugye, hogy jobban megismerjük egymást), abból is ez jön le, pl. mutatok video bejátszásokat, arról hogy sok-sok éven át kung-fuztam, akkor egyből ez a reakció: Jaj, Panni ezt pikk-pakk megtanulná! Ha mondjuk nem tudja még hogy ezt vagy azt a kaját szeretem-e, akkor azzal indokolja, hogy: Panni is szereti, akkor biztos te is szeretek, és így tovább. Félreértés ne essék, semmi bajom a kislánnyal, de szerintem így nem lehet megismerni a másikat, és fordítva, ha 24 órán keresztül csak a gyerek a téma, minden nap.

VISZONT ha nálunk van a kislány, akkor meg mintha nem is lenne köze hozzá, minden rám marad.


2013. aug. 6. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos eddig nem volt élete és csak a gyereke volt neki. Könnyen be tud gárgyulni ettől az ember, legyél türelmes hozzá. pár hónapon belül sokat fog változni.
2013. aug. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem egyáltalán nem normális.
2013. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Az utolsó mondatod miatt az jutott eszembe, hogy talán nem is maga mellett szeretne egy férfit, akit szerethet és aki őt szereti, hanem a kislányának szeretne egy apát.
2013. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
teljesen.normalis.hohy valaki.rajong a sajat.gyerekeert ugyanakkor valoban nehez az ilyesmit.elviselni. javaslom keress.fel.pszichologust s mond el.neki.ezt az egeszet. o majd mond nehany egyszeru.praktikat.hogyan reagalj ezekre.a helyzetekre hohy szep.lassan elmuljanak. hosszutavon tenyleg ramdhet a kapcsolat.pedig.kar.lenne mert.nagyon egyzseru
2013. aug. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. A leírásod alapján tök unalmas egy ürge lehet, ha semmi témája. Nem véletleünl olyan kis papucs típus? Semmi önálló gondolat vagy tett, csak alkalmazkodik a környezetéhez, és róluk beszél kizárólag.

Ráadásul pocsék apa, mert nem tud a gyerekével foglalkozni.


Hogy normális-e? Oké, hogy a szeme fénye, de hogy ki hogy viseli... Úgy tűnik te nem jól, helyedben menekülőre fognám...

2013. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%

" ha nálunk van a kislány, akkor meg mintha nem is lenne köze hozzá, minden rám marad."


Nekem ez nem tetszik, én emiatt kiosztanám. Az ő gyereke, oké, hogy segítesz, de a láthatás azért van, hogy foglalkozzon vele. Sétáljanak, beszélgessenek, bármi.

2013. aug. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
MOst te a pasi vagy a nő?
2013. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bűntudata van, amiért "elhagyta" a kislányt. Nem tudom olvastad-e Csernustól a férfi c könyvet, nem vagyok nagy Csernus rajongó de ezt a jelenséget elég jól megmutatja.
2013. aug. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nyíltan megmondanám neki a következő "beszólásakor", hogy ez engem zavar. Beszélni szeret a kislányáról, de foglalkozni vele már nem annyira. Hol vagy ebben a kapcsolatban Te mint társ ?
2013. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
O a no vagy te?
2013. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!