Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Furcsa érzésem van mert a...

Furcsa érzésem van mert a nővérem férjhez fog menni. Ez normális?

Figyelt kérdés

36 éves, és jövőhéten lesz az esküvője. Nagyon fura, hogy hamarosan férjes asszony lesz, jövőre meg jön a babájuk. Őt így szoktam meg ahogyan most van, de hamarosan minden más lesz. És ami tudom nem szép dolog, de egy kicsit irigy is vagyok, mert ő megtalálta a boldogságát, én meg egyedül vagyok. Az jut eszembe, hogy mi van ha én soha sem találok olyat akivel családot tudok alapítani...Tudom hogy nekem még bőven van időm, de félek :/


22/L


2011. szept. 15. 20:52
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Ne parázz már.

Már 10-15 éve is férjhez mehetett volna,akkor sem lett volna meglepő.

Az normális, hogy neked ez furcsa, de hidd el, megtalálod a párod, ha szerencsés vagy, akkor jóval hamarabb, mint a testvéred.

Nekem az a furcsa, ha valaki ilyen idősen még "hajadon".

2011. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Teljesen normális, amit érzel. S ráadásul te be is ismered magadnak. Tényleg gratulálok ehhez! Nekem bátyám van, és én is furán éreztem magam anno, mikor megnősült.


Az érzés hamar elmúlik, ha rájössz, hogy nem fog minden egyik napról a másikra az esküvő miatt megváltozni. Ahogy meg változik (pl. baba miatt), ahhoz meg szépen hozzászoksz majd. Ez így van rendjén. :-))


Az ő boldogságától nem függ a tiéd. Légy türelmes magadhoz, nyugi! Te is megtalálod a párodat.

2011. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Szimplán irigy vagy, ez nem szép dolog... Főleg, hogy nővéred jóval idősebb mint Te, Neked még bőven van időd férjhez menni és családot alapítani is!
2011. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
36 éves korodra majd te is megtalálod a boldogságod, addig még van 14 éved. Addig el is gondolkodhatsz, h most milyen butaságokkal foglalkozol. A nővéred már majdnem ki is fut az időből, te meg még bőven benne vagy.
2011. szept. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
hülye vagy, emiatt irigykedsz? inkább örülnél, hogy 36 évesen végre összejött neki.
2011. szept. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 coffeez ***** válasza:
62%
Ez teljesen normális. Én is éreztem ilyet anno. De még fiatal vagy, ne aggódj! Neki meg ketyeg :) Én 30 évesen szültem, de nem bántam meg. Mert szerencsére nem az előző pasimtól van. A nővérem meg elvált asszony volt pár 5 év múlva, 2 gyerekkel. És most már 3 gyerekes, hála az új párjának :) Az élet kiszámíthatatlan. Próbálj meg Vele örülni!
2011. szept. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Normális, hogy kicsit irigykedsz, aki nem ezt mondja, az valószínűleg nem volt hasonló helyzetben, de tényleg nem vagy lekésve semmiről, sőt így tapasztalatot is szerzel.
2011. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
ne szomorkodj inkább örülj annak, hogy neki összejött. jobb esetben neked is összefog :)
2011. szept. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Hát ha eddig veletek lakott, mostantól meg nem fog, akkor tényleg nagy változás, de ha eddig is a párjával élt, akkor nem változik semmi, nem? :) Amúgy normális, hogy ilyenek járnak a fejedben, mert gondolom, most az egész család ezzel foglalkozik. Majd lecseng. Ő most ért ebbe a korba, hogy házasság meg gyerek, majd eljön a te időd is.

Különben meg mindig a tesód marad, akármi történik :)

2011. szept. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk nagy a korkülönbség köztem és a nővérem között.7 éves voltam,amikor ő férjehez ment.Akkor engem ez nagyon megviselt,hiszen még gyerek voltam és nehéz volt elfogadni,hogy a nővérem,aki addig szinte a második anyukám volt,aki mindig mellettem volt és mindig számíthattam rá nem fog többet velünk élni.Neki új élete lett a férjével és nemsokkal ezután gyermekük is született.Emlékszem rá,hogy amikor a szüleink a nővérem lagzijára készültek nem volt tól sok idejük rám,én pedig szinte minden nap bebújtam a nővérem ágyába és sírtam.Aztán szépen lassan megszoktam az új helyzetet és ahogy felnőttem már én is felfogtam,hogy ez az élet rendje.Eleinte biztos neked is rossz lesz majd egy kicsit,főleg ha szoros kapcsolat volt köztetek,de idővel majd megszokod ezt is.Azon meg ne aggódj,hogy te nem találod meg a párodat,mert még bőven van időd és biztos,hogy neked is eljön majd az igazi!

21/L

2011. szept. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!