Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit választanál: egy pár évig...

Mit választanál: egy pár évig tartó elsöprő szerelmet, vagy életed végéig egy átlagos kapcsolatot (ami nem rossz de nem olyan jó mint az első)?

Figyelt kérdés

Van alapja, hogy feltettem a kérdést, de nem szeretnék erről beszélni...

Tegyük fel az első variáció nem tarthat örökké, mert van valami ami ezt megakadályozza...:( mégis ezt választanád és szenvednél utána, vagy megprobálnál felejteni és választanád a "langyos vizet"?


2009. okt. 26. 08:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
58%
Hát, én mindig is inkább egyedül voltam, mint egy langyos kapcsolatban... Lesz még elsöprő szerelem, ne válaszd a langyosat...
2009. okt. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én a másodikat választanám, ha csak kettő közül lehetne választani, de én már idősebb vagyok. Ha még fiatal vagy (huszonéveid elején), akkor meg az elsőt választanám.


DE, ha volna 3. verzió, akkor egyiket sem és keresnék egy harmadikat, akivel megvan a mindent elsöprő szerelem is és tervezhető a jövő is mert biztosan van ilyen.

2009. okt. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudom, de ha valamiről előre tudnám, hogy halálra van ítélve, nem azt keresném...
2009. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

08,45-nek 100%-ban igaza van.

De azért az nem mindegy,hogy mik az okok amit nem írsz le,mert nem biztos,hogy nem megoldható.

Olyan pedig nincs,hogy csak kettő közül lehet választani.

Ha egyiket sem érezném igaznak és tartósnak amire lehet egy életre építeni,akkor keresgélnék tovább.

2009. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Amióta nekem megvolt az elsöprő (aminek külső erőszak vetett véget, pedig már eljegyzést terveztünk), azóta képtelen vagyok másra, mással.
2009. okt. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Nekem megvan az első...imádjuk egymást...ami pedig megakadályozza, hogy örökre tartson, az egy betegség...nem akarom elvesziteni és már döntöttem, csak kiváncsi voltam a válaszaitokra...
2009. okt. 26. 09:09
 7/22 A kérdező kommentje:
egyebként már több éve tart...
2009. okt. 26. 09:10
 8/22 anonim ***** válasza:
De milyen betegség? Meg fog halni? Biztos?
2009. okt. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
nem nagyon szeretnék erről beszélni...tegnap rosszul lett és ez felkavart...igazaból nem X éve van hátra, de nehezebb lesz boldogulni, és azért nem játék a betegsége, sajnos...
2009. okt. 26. 09:28
 10/22 anonim válasza:
100%
a szivedre hallgass! ez a legjobb tanács
2009. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!