Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam a 18. hetes uh-n....

Ma voltam a 18. hetes uh-n. Eredmények: BPD: 40 mm, FL: 28 mm. Ez átlagos? Mert elég nagy a hasam, s azt hittem nagyobb a baba. A doki nem mondta hogy rossz lenne az eredmény.

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A hasad nagysága nem csak attól függ, hogy mekkora a baba. Lehet nagyon elöl fekszik, azért nagyobb a pocid.
2009. aug. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
első vagyok. szülőklapja.hu, itt meg tudod nézni hétről hétre .
2009. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez genetikai volt vagy csak sima uh.?Amúgy jók az eredményeid nekem BPD:40 mm, Fl: 26,HC:138,AC:120.

Majdnem egyformák az eredményeink és nekem a 18. héten szinte hasam sem volt,sőt mikor hanyatt lefeküdtem úgynéztem ki mint aki nem is babás.Innen is látszik hogy alkat kérdése az egész.Ja és ez genetikai uh. volt nekem.

Boldog babavárást!

2009. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!