Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ki az átlagos? Ez...

Szerintetek ki az átlagos? Ez egy jó vagy rossz tulajdonság?

Figyelt kérdés

Itt gyiken ha valaki kirak egy képet magáról, sokszor átlagosozzák le őket, ezt úgy beállítva mint egy rossz tulajdonságot. De ha megkérdezik hogy legyenek kevésbé átlagosak meg azt írják hogy ne feltűnősködjön.

Szerintetek ez egy jó vagy rossz tulajdonság?


2011. jún. 26. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez egy kitalált tulajdonság, amit akkor használ az ember, amikor nincsen kedve, vagy nem érdekli, hogy részletes véleményt mondjon.
2011. jún. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Rossz tulajdonság.

És egyáltalán nem kitalált. Nézz be pl. egy iskolába. Minden csaj csőgatyában, igénytelen tüctüc a fülükben. Megnézed a fészbukjukat: tükörben fényképezi magát, nem tud az önkioldóról, lájkolgatja sp-t...

2011. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A stílusnak szerintem semmi köze ahhoz, hogy pl valakinek átlagos e az arca vagy se. Átlagos alatt azt értem, hogy se nem szép, se csúnya. Olyan akit különösebben nem vonz az ember tekintete. Viszonyítás kérdése, hogy jó vagy rossz tulajdonság e. Egy szép lányhoz képest rossz, de egy csúnyácskához jó.

25N

2011. jún. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már megint ez az ellenszegülj a divattal, mert különben nem vagy egyedi felfogástól meg falra mászok. Könyörgöm nem attól leszel egyedi, hogy csak azért se azt veszed fel ami divatos lenne. Szeretem a csőgatyát, mert nekem kifejezetten jól áll ellenben a trapézos és egyéb szörnyűségekhez képest, amiket 14 éves koromban hordtam. -.-
2011. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!