Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keresi az exét?

Miért keresi az exét?

Figyelt kérdés

A férjemmel 3 éve vagyunk együtt, 6 éve volt egy barátnője néhány hónapig. Nagyon mély nyomot hagyott benne, kb fél éve meg is kereste fb-on és írt neki, bár állítja nem ő volt, mégis jöttek a válaszok, sőt a beszélgetésből hiányoztak részletek -egyértelműen látszott, hogy onnan hiányzik valami.

A lány törölte magát, a párom pedig 1 hete úgy gondolta, hátha újra regisztrált(én nem tudtam róla). Megkereste és igaza lett, újra fent van a lány. Az előzmények között vettem észre(soha nem szoktam ellenőrizgetni, de volt egy oldal amit nem tudtam végignézni a kisfiam ébredése miatt, másnap ott kerestem meg és ott volt a lány neve). Aztán megint közbejött valami, az oldal megint elmaradt. Másnap megint néztem, és az előzményekben így volt :

X Y(a lány neve)- üzenetek

háromszor egymás alatt.

Miért keresi, mit tehetnék? Meg akartam kérdezni tőle, de mire ideültettem, hogy megmutassam eltűnt.

Nem akarom hogy rámenjen a házasságom, legalább a 18 hónapos fiam miatt nem.....

Negatív kommentárokat NEM KÉREK!!!!


2013. aug. 7. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Néhány szám, mint lehetséges ok:

3 éve vagytok együtt

1,5 éves a gyerek...

2013. aug. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Argloss ***** válasza:
100%

Ne ess abba a hibába, hogy csak a saját véleményedet akard meghallani, mert az nem valószínű, hogy segíteni fog. Lehet, hogy pont az a segítség ami legkevésbé fog tetszeni neked...


A terhesség és a fiatok miatt mostanában valószínűleg nem kap elég figyelmet tőled. Ha ez így van, akkor kicsit erőt kellene vennetek magatokon és több időt tölteni együtt, többet beszélgetni, több intimitást vinni a kapcsolatba. Megeshet, hogy túl hamar vállaltatok gyereket és ez egy ingatag kapcsolatot nagyon könnyen tönkretehet.

2013. aug. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Szegény férfiember az, akit a kedves nejnek nevezett szörny, komplett hülyére vesz, és ott hazudik neki ahol és amikor csak tud.


Tiszta szivből sajnálom a srácot.

2013. aug. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
11%

Az pedig, hogy valaki miért keresi az exét, ahhoz annk semmi köze. Majd ha beavatják a jelenlegi kutakodót majd akkor megtudja.Ha meg nem avatják be, akkor igy járt.


Magánügy, hogy ki miért keresi a másik embert. Nem téged kerestek.

2013. aug. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert szerette és nem tette túl magát rajta.

Lehet, hogy még most is megvan közöttük a vonzalom.

És ha így van, akkor sajna nem sokat tehetsz :(

Ha érzelmek vannak a párod részéről az exe irányába, akkor sajnos nem te fogod boldoggá tenni.

Sajnálom.

2013. aug. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

"Mert szerette és nem tette túl magát rajta. "


Hagyjuk már ezt a dumát. Ezer meg egy ok lehet a miért, amivel kapcs-ban egyik a másikkal beszélnie kell.


Nem unjátok még?

2013. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

00:20

Ez olyan struccpolitika és mentegetés a férfinek.

A Kérdező által leírt élethelyzetre egy olyat mondj, ami miatt feltétlenül keresni kell az exet titokban.

Szerinted engem miért keres az exem, aki azóta házas és 2 gyereke van? Mielőtt a szexre tippelnél, csak mondom, hogy több mint 2000 km van közöttünk, de ha az országban vagyok egy évben 2 hetet, akkor is 400 km a távolság.

Szarul lett vége a kapcsolatunknak, most nem boldog. Ha nem is azért keres, mert most is szeret, de nem is azért, mert olyan felhőtlenül a házassága. Semmi általad felvetett "kötelező" oka nincs, hogy keressen. Nincs közös gyerekünk, nincs közös vállalkozásunk, nincs semmi közünk egymáshoz. Kivéve néhány eltéphetetlennek tűnő érzelmi szálat.

2013. aug. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én puszta kíváncsiságból rá szoktam keresni. De csak mert ronda kíváncsi dög vagyok. Megnézem mi a stájsz vele kapcsolatban, aztán ennyi. Az üzengetés már más téma, annak én sem örülnék a kapcsolatomban, sőt! De miért nem kérdezed meg tőle nyíltan és egyenesen?!
2013. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!