Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi akit elhagyott a bnője mennyi idő alatt teszi túl magát és mikor felejti el az exét? Ha folyamatosan kereste a lányt, próbálkozott és már nem keresi akkor az azt jelenti hogy beletörődött?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 12:11
 1/7 pqpqpq ***** válasza:
egy ev ket honap es 13 nap kell pontosan
2012. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sokmindentöl függ, van akin 2 nap alatt túl voltam és van olyan is, aki a szakítás módzserével, indokával olyannyira leépített, hogy képtelen vagyok értékesnek tartani önmagam, ezáltal képtelen vagyok kapcsolatot felépíteni.
2012. jan. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és emiatt a lányt hibáztatod v te hibáztál h vége lett?
2012. jan. 15. 12:25
 4/7 anonim válasza:
ez emberfĂźggĂś,mert en is hasonlo cipĂśbe volt azt nekem nehezen ment,mert en igazan szerettem.
2012. jan. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 12:21 vagyok.


Úgy gondolom nem az Én hibám, hogy nem voltam tele pénzzel.

2012. jan. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát az nem..
2012. jan. 15. 13:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez mindig attól függ, mennyire szerette. nem, nem mindig jelenti azt, hogy beletörődött, csak rájött, hogy jobb ez így, ha nem fájdítja még jobban a szívét, azzal, hogy utána futkos, de pofára esik. A beletörődés, hogy elvesztettél valakit, aki fontos volt, hosszú folyamat, az nem egyik napról a másikra történik.
2012. jan. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!