Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereti az exét, és csak Őt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti az exét, és csak Őt keresi bennem? Többi lent.

Figyelt kérdés
barátommal 3-4 hónapja vagyunk együtt, 1-2éve volt neki 1 komolyabb kapcsolata a lánnyal 1 és fél évig voltak együtt, de ő volt neki az első szerelme, ráadásul a barátom akkor volt 14-15 éves körül a csaj meg 16-17.. de végül szakítottak de még elvileg mindketten szerették egymást, a csajnak is már új barátja van, de még néha beszélnek.. múltkor beléptem a barátomnak a fb-jébe (tudom hogy nem lett volna helyes, de már nem bírtam) és a barátom ezt írta neki: "ez tok komoly! de minden csajjal azt varom h olyan legyen mint veled es amikor erzem h nem olyan akkor szakitok.nem ereztem annyira jol magam vele mint veled vagod? nekem te voltal az igazi" és ezt annyira fájt végig olvasni, rengeteget sírtam ez miatt, még most is allig bírom mert már potyognak is a könnyeim, mert én nagyon megszerettem, és nemtudom hogyan felejtethetném el vele.. tudom hogy 98%-a azt fogja írni hogy felejtsem el, nem tudok mit tenni de nem adhatom fel..nagyon szeretem, így még nem szerettem senkit, épp úgy érzek iránta mint ő az exe iránt, nem bírnám ki nélküle..mit tegyek?

2013. júl. 21. 08:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne vedd ám komolyan, amiket írt a lánynak. Ez nagy része csak meszelés éreztetni akarja az ex lánnyal, hogy az a nő mennyit vesztett vele. Hidd el nem ő az egyetlen akinek ezt írta.


De a problémáddal is hogy foglalkozzunk: tételezzük fel hogy tényleg a barátnöjét keresi benned. Miért? Mert Te nem vagy annyira egyedi, karizmatikus lány. Nem sértésnek írom de semmi olyat nem tudtál ezek szerint nyujtani neki ami úgymond "rád vall" Vagy csak szerepet játszol hogy ne lássa ki is vagy valójában, vagy nem is volt beléd szerelmes, mert "átlag" lánynak tart.


Nem mondom azt, hogy felejtsd el, csupán annyit tudok tanácsolni, hogy ha továbbiakban is egy ilyen srác mellett akarsz élni és nem olyan mellett aki tényleg szívből is szeretne, akkor dobd be magad és mutasd meg, hogy te jobb csaj vagy mint az elöző.

Illetve figyelj oda rá, mert az ilyen pasik könnyen lyukra csúsznak... és nem mindig hazai pályán...

2013. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom, hogy semmit. Eljutottatok odáig, hogy mar féltékeny vagy, a féltékenység meg brutális ónzésből fakad. Azért vagyok féltékeny, mert az a fontos, hogy nekem jó legyen. Ilyenkor a másik tulajdonképpen nem is számit, csak az, hogy én megnyugodjak. Továbbá mindig azzal az emberrel van a baj, aki féltékeny. Tedd fel magadnak a kérdéseket: Miért vagyok féltékeny? Miért függök én egy másik embertől. Miért nem tudom egymagam is jólérezni magam? Meg vagyok elégedve ónmsgammal?
2013. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod!

de hogyan 'dobhatnám be magam?' vagy mivel??

a volt barátnőjével hasonló a stílusunk mindketten ilyen kicsit rockosabbak vagyunk.. ha változtatok és teljesen stílust váltok (ami nehéz lesz) az jó? vagy azzal csak még inkább nem érdekelném?

2013. júl. 21. 08:56
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 08:56

Nem nem nem nem erre gondolok.

Attol még hogy zenei stilust váltasz nem fog jobban kedvelni.

Itt arról van szó, hogy oylat kell neki mutatnod amit a másik lány nem tett meg amiről tudod hogy a srác odáig lenne érte, ez a partnered ismeretétől függ. Tudnod kell ,hogy minek örülne és soha ne próbálj meg olyan lenni, mint az exe. Ne más legyél hanem öngamad.

2013. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2.: nem is az hogy féltékeny vagyok mert azt még általában jól kezelem, csak nem akarom elveszíteni mert nagyon szeretem
2013. júl. 21. 08:59
 6/9 A kérdező kommentje:
08:58 : ez a másik probléma hogy amikor ők öszejöttek a csaj már bőven tapasztaltabb volt én meg még csak 'kis kezdő vagyok' nemtudom mit tudnék neki nyújtani..
2013. júl. 21. 09:00
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj de nagyon lökött vagy. :) De azért szeretlek :D

Nemtudom valahogy megkedveltelek pedig általában nem szokásom ilyen. Csak az írás stilusod olyan aranyos.

Meg magyarázom miért vagy lökött.

Mert egy olyan pasi után koslatsz aki meg sem érdemel. Nagyon sok srác a fél karját adná hogy ilyen "kis kezdö" lány lehessen a barátnöje.

A Szüzesség nem szégyen nem szabad elhamarkodni. De szeirtnem gondold át ezt az egészet, hiszen te ennél a srácnál tényleg jobbat érdemelsz. :)

2013. júl. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

hát.. ezt most bóknak veszem:D

de nemtudom miben lehetnék 'Jobb'..

2013. júl. 21. 09:29
 9/9 anonim ***** válasza:
A szerelem nagyon bonyolult dolog, és van akinél több idő kell mire kialakul, van aki érez valamit, ami aztán el is múlik... én mint kívülálló nem szeretnék neked tanácsot adni és bele okoskodni az életedbe, de hosszabb idő kell ahhoz, hogy tiszta érzések alakuljanak ki. A végén lehet, hogy valaki sérülni fog ha mégsem működik a kapcsolat, de hidd el nekem ez 3-4 hónap alatt még nem derül ki. Amiben most vagy az a rózsaszín köd, aztán még az is előfordulhat - bár most biztos azt hiszed hülyeség, de saját tapasztalat!! - ,hogy később te fogod megkérdőjelezni a kapcsolatot és neki fog szarul esni, te leszel neki az igazi neki. Ez a 3-4 hónap még nagyon az eleje.
2013. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!