Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet adni...

Magyarországon lehet adni lánynak Gwendolin nevet? Én ismerek ilyet de másoknak ha mondom olyan furcsán néznek mintha én találtam volna ki.

Figyelt kérdés
Én ismerek ilyet de másoknak ha mondom olyan furcsán néznek mintha én találtam volna ki.
2013. aug. 8. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
66%

Most nem azért, de ha ismersz ilyen nevű nőt, akkor lehet adni, nem? :D


"Anyám Gwendolin volt és széttépték a farkasok!" XD


http://www.youtube.com/watch?v=dyjaNfJHlZo

2013. aug. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen !! Abból gondolom ,hogy a 10 éves szomszéd kislányt így hívják.
2013. aug. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ismerek pár embert akinek olyan neve van amit itt nem is lehetne adni. Nem tudom hogyan de vannak ilyenek.
2013. aug. 8. 09:34
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :)
2013. aug. 8. 09:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
w-vel biztosan nem, a magyaros írásmódot kell követni névadásnál.
2013. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

hivatalosan csak így adhatod a gyereknek :


Gvendolin


[link]

2013. aug. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgyis jó, akkor az illető biztos csak úgy írja mert közösségi oldalon láttam és tudom hogy tényleg az a neve.
2013. aug. 8. 09:53
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Közösségi oldalon csomó "Wywykeeehh"-t is láthatsz és hidd el, nem így van anyakönyvezve.
2013. aug. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Gvendolin nevet W betűvel írja akkor az az illető butasága..Hivatalosan 100% hogy nem dupla V-vel van írja a nevét.


Ez olyan mint amikor egy Fanni nevezetű lány y-nal írja le a nevét.

Fanny. Hivatalosan így nem lehet, de mégis páran így írják le.. (Pedig ha tudnák hogy az angol jelentése így annyi, hogy "segg" nos sokan meggondolnák magukat)

2013. aug. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
37%

Lehet, de most már csak Gvendolin formában.

Amúgy ha az ismerődöd nem gyerek, akkor simán írhatja w-vel, ugyanis amikor behozták ezt a szabályt, hogy csak magyar írásmóddal lehet az ilyen neveket anyakönyvezni, az csak az azután anyakönyvezettekre vonatkozik. Az én ismerősöm Gwendolynként írja hivatalosan is.

2013. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!