Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi állhat a háttérben?

Mi állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

Anyával mindketten pedagógusok vagyunk és ennek apályának köszönhetően a kollegágból 2 barátunk is lett közben. Mindketten velem egykoruak. Több mint 10 éves barátságokról van szó. Anya idén sokat betegeskedett, pótoltuk közösen az óráit...de ez nem meglepő így van ez akkor is ha már beteg néhány napig.

Év végén beosztottuk magunkat nyárra(nem tudom Magyarországon hogy működik,mi külföldön vagyunk) és és még maradt 2 nap....erre a barátnőmnek mondott valaki azt mondta, h anya amúgy is kevesebbet dolgozott,menjen be ő. Nem voltam jelen ennél a beszélgetésnél...anya szomoruan jött haza és visszagondolva az évre ő hiányzott legkevesebbet, mindenkimás többet, beleértve engem is, a 2barátnő pedig kirándulásokon sőt nyaralásra is munkaidőben és senki nem vette zokon, hogy helyettesítenie kell.

Anya elbeszélgetett a kollegákkal és elmondta, hogy büntetésnek érzi ezt az egészet és nem tisztességesek...erre ők teljesen ellenem fordultak és távolságtartóan viselkednek. Amikor rákérdeztem velem mi a gondjuk, azt mondták az, hogy anya elmondta nekik, h ez nem volt szép és vége a barátságunknak.

Én anyát megértem, mert 10 évig volt igazgató és soha senkinek nem mondta, h te biza dolgozz, mert hiányoztál, mindig megoldottuk, egy éve viszont az egyik barátnő lett az igazgató és 2 könyvelést vezet....

Szerintetek mit kellene tennem? Fáj, hogy ilyenek, de nem ragaszkodom egy olyan barátsághoz, ami nem bír ki egy ilyen konfliktust...

Azt gondolom, h valami állhat a háttérben....


2013. aug. 9. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már olyan régóta tart a barátságotok, talán beszélj velük erről normálisan. Ha nem engedik, nem akarják, akkor meg hagyd, nem is igazi barátság, csak az "előnyök" miatt voltak veletek jóban :/ Egy jó barát bármilyen helyzetben megbocsát, vagy legalábbis meghallgat...
2013. aug. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
... hogy mit, mit nem, nem tudom, de nem Magyart tanítasz, az biztos!
2013. aug. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Próbáltam beszélni mindkettővel, de lekezelően beszéltek velem és semmi érdemleges nem hangzott el részükről...egy egyszerű sziával leráztak.
2013. aug. 9. 12:40
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Jimmy56! Te sem, ahogy elnézem!
2013. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!