Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Komolyabb probléma is állhat...

Komolyabb probléma is állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

20 éves f. vagyok.


14-15 éves korom óta nagyon keveset mozgok. Naponta csak annyi volt, hogy bementem a suliba és hazajöttem. Ez kb. 1 km séta. + amit bent és itthon megtettem...


Tervezem, hogy elmegyek edzőterembe, formálni, építeni a testem.


Van egy 10 kilós, kétkezes súlyzóm, most ezzel "bemelegítésképpen" csináltam 2x20-at állva bicepszre, 10 fekvőtámaszt, 30 felülést; mindet szabályosan.


Ez kb. 15 perc volt összesen, eléggé megizzadtam még ennyi mozgástól is, de a lényeg most jön...


Elkezdtem szédülni egy kicsit, homályosan láttam, a nyakam is elkezdett fájni, szorító érzés volt a nyakamban. Mintha fojtogatnának... a bal karomon fentről le, az ujjaim végéig percenként végigfutott egy szúró érzés. Hirtelen bevillant, aztán elmúlt, megint bevillant, elmúlt... mindez kb. 1 óráig tartott, most úgy-ahogy helyreállt, de a szédülés, homályosan látás még mindig itt van.


Amint lefeküdtem a hátamra, párnával a fejem alatt, rögtön jobb lett, minden enyhült.


A szívem még mindég fáj egy kicsit.


Ez minek lehet az előjele?


76%-os válaszolók ne írjanak, köszönöm...



2013. jún. 15. 19:05
 1/4 A kérdező kommentje:
?
2013. jún. 15. 20:40
 2/4 anonim válasza:
Én megkérdeznék egy sima háziorvost...az is lehet hogy csak megerőltetted magad, mert hirtelen mozogtál amit nem szabad. Csak szépen fokozatosan. Az egyébként a legjobb ha felfogadsz egy személyi trénert, mert ő fel tudja mérni hogy mennyit bír a szervezeted.
2013. jún. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"76%-os válaszolók ne írjanak, köszönöm..."


ez mi ????????????? D:

2013. júl. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A szíved nem fájhat mert nincs benne ideg.

Az nem a szíved hanem a mellkas.

Mozogj rendszeresen, szerintem túlerőltetted magad.

Kezdj kicsivel és fokozatosan emeld a terhelést és melegíts be előtte!

Az a lényeg, hogy heti 4-5 edzésed legyen meg!

2013. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!