Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Asógorom kitalálta, hogy a mi...

Asógorom kitalálta, hogy a mi udvarunkra hozza az állatait (bika, disznó) a párom a megkérdezésem nélkül beleegyezett. Most mit tegyek? Mindjárt itt lesznek az állatok.

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 12:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%

Miért viszi oda?

Van-e elég hely nálatok?

Gondozni is nektek kell?


Kevés az infó.

2013. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Van hely de nem ennyi jószágnak, néha a párom is segítene. Azért hozza ide mert náluk már nincs több hely.
2013. aug. 10. 12:45
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez milyen már, hogy a párod meg sem kérdezett erről! Szerintem így most már engedd meg, hogy elvigyék, utána meg ülj le a pároddal ezt átbeszélni! Meg azt is, hogy mi az, hogy nem szól róla?! Gondozni meg gondozza a párod, vagy sógornőd...
2013. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs több helyük akkor mért nem adja el őket?!
2013. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon pipa lennék.
2013. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Ők ebből élnek ezért nem adják őket el. A bikát eladják aztán vesznek kisbocit azt felnevelik eladják stb.
2013. aug. 10. 12:49
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Nagy pofátlanságra vall, hogy a párod meg sem kérdezett téged!

Én be nem engedném őket, vigyék vissza! Minek kell a sógorodnak annyi állat ha hely sincs nála? Persze könnyebb más nyakába varrni.

Ha oda viszi hidd el a büdös életben nem szabadulsz meg tőlük!

Leírom az én történetemet nálunk mi volt a szitu, bár nem teljesen ugyan az. Nekünk is nagy az udvarunk, kertünk, apósom kitalálta, hogy az ő földjük rossz ezért nálunk fog veteményezni, nem kicsit lettem rá pipa megmondtam neki, hogy nem azért van nagy helyünk, hogy más oda járjon veteményezni a mi víz számlánkra, persze ez nem tetszett neki, de nem különösebben érdekel!

2013. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 M@x ***** válasza:
100%

Szerintem hívd fel sógorpajtást és közöld vele, hogy ha odaviszi az állatait akkor a bikát elküldjük Pamplonába bikaviadalra, a többi jószágot meg levágjuk, tartunk egy rögtönzött esküvőt, és megesszük mind.

Sok puszi: Eufrozália

2013. aug. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Most már mindegy mert itt vannak.
2013. aug. 10. 12:58
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd semmiképpen! Ha vállalkozók és nagyba csinálják gondolom engedély is kell. Meg amúgy is kéne ha csak saját haszonra van. De szóljatok, ha rosszul tudom! :S
2013. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!