Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Asógorom kitalálta, hogy a mi...

Asógorom kitalálta, hogy a mi udvarunkra hozza az állatait (bika, disznó) a párom a megkérdezésem nélkül beleegyezett. Most mit tegyek? Mindjárt itt lesznek az állatok.

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 12:27
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
11%

"Utáljuk, ha kukorékolnak így elsőnél vágjuk). Felelősséggel kell állatokat tartani,"


Ez ám a felelősség.....

2013. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
82%
A férjednek mondtad, hogy nem akarod, hogy ott legyenek, tüntesse el őket? Én már csak a szaguk miatt sem vállalnám be őket...
2013. aug. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Most már hiába mondom.
2013. aug. 10. 14:30
 34/43 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, szerintem beszéld meg vele, hogy mielőtt ilyen döntést hoz, beszélje meg veled. De nem fogja, mivel ebből éltek, mert ő a hím, és mert nem akar leégni a testvére előtt. Meg gondolom a ház és a telek az ő saját tulajdona, ergo még házasság előtt is megvolt. Tulajdonképpen neked nem sok beleszólásod van a dolgokba szerintem.
2013. aug. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Mi nem ebből élünk és a ház közös.
2013. aug. 10. 14:32
 36/43 anonim ***** válasza:
88%

Attól még, hogy az udvar közös van beleszólásod a dolgokba!

Elég érdekes pár vagytok, hogy a pasid nem mondja el ezt neked, te meg itt keresed a kifogásokat....

Meg mi az, hogy közös az udvar? Elvileg a házakat/lakásokat szokták a párok fele-fele arányban törvényesíteni, nem az udvart.....

2013. aug. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
90%

"Már írtam azért kell nekik ennyi jószág mert ők ebből élnek."


De ha ebből élnek, akkor legyen elég helyük is hozzá.

2013. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Már van egy olyan házuk ahol csak az állatok vannak.
2013. aug. 10. 15:18
 39/43 anonim ***** válasza:
90%
Hát akkor vegyenek még egyet! Ha lakásban élnétek, hova vinnék az állatokat? Ha ezzel foglalkoznak, teremtsék elő a körülményeket, vagy pedig ne vállalják túl magukat.
2013. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

azzal, hogy hozzátok kerültek az állatok, felelősséget is vállaltatok értük. Bármi történhet, akkor Ti szaladtok az állatorvosért? Ezek az állatok pedig iszonyat nagy pénzek..

Ha elpusztul egy is, nem fognak titeket okolni?

A bikák sem egy békés állatok, ki fékezi meg őket, ha menni készülnek?

Csak kitérőnek írom, 5 ezer csirkét tartottunk egyszerre. Jött egy fél órás áramszünet, szellőzők leálltak, 800 csirkénk bánta.

A felelősség miatt IS lebeszéltem volna páromat, hogy megengedje. Közös lónak túrós a háta!

2013. aug. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!