Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nyíltan flörtölget...

Anya.mano333 kérdése:

A párom nyíltan flörtölget idegen nőkkel a családja jelenlétében. Normális ez?

Figyelt kérdés

Tegnap pl. egy étteremben voltunk a rokonaimmal, és az 5 hónapos kislányunkkal.

Kaptunk egy viszonylag helyes felszolgáló hölgyeményt és a pàrom minden egyes alkalommal beszólogatott neki amikor az asztalunkhoz jött. (Hogy mivel megy haza, jön-e érte valaki, nem iszik-e velünk egyet, stb...)

A csaj meg persze adta alà a lovat. Miközben ott ültem mellette kezemben a gyerekkel.

Mikor számon kértem, még ő akadt ki, hogy csak hülyéskedett és mindent felfújok. Én mindenesetre nagyon megalázónak éreztem.

Itthon már persze pitizett, mert tudta, hogy be vagyok rágva...


2013. aug. 12. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális, szerintem ülj le és beszélgess el vele, hogy fordított helyzetbe mit csinálna, vagy ha nem hat rá, te is viselkedj igy és rájön.
2013. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Te ezt most komolyan megkérdezed, hogy normális-e, hogy egy családapa nyíltan kikezd a pincércsajjal, ráadásul a családja jelenlétében?
2013. aug. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Ha mindig így szokott viselkedni akkor valószínűleg egyáltalán nem veszi komolyan a dolgot, csak viccelődik a nőkkel. Nekem is van ilyen ismerősöm, imádja a feleségét, de minden nővel viccelődik, flörtölget, persze nem gondolja komolyan, csak ő megszokta, hogy így áll a hölgyekhez. Amúgy egyetértek veled, ezt én sem venném jó néven, ha már ott ül mellette a neje egy kisgyerekkel, akkor tegyen lakatot a szájára és ne hozza szegény nőt ilyen kínos helyzetbe.
2013. aug. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem normális dolog. "Nem iszik-e velünk egyet?" Hazavinni nem akarta? (Mármint hozzátok?) :(


32/F

2013. aug. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
26%

Amelyik kutya ugat, az nem harap. Addig örülj, amig elotted csinalta! Csak feltekennye akart tenni.


Akkor lennel bajban, ha otthon papucs lenne, mindent benyelne, ellenben lenne het 2-szer 3-4 oraja, amikor elerhetetlen.

2013. aug. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem normális! Mit csinál a hátad mögött!

Sajnos elég korán elkezdi a hülyeségét!

2013. aug. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ő ezt természetesnek veszi....sajnos.

Kutyasétàltatás közben is vigyorog minden fiatal kutyàs csajjal...miközben ő maga tolja a babakocsit.

Tudom, hogy szeret és nagyon nagy szó hogy családot alapított velem. Mindig igazi Playboy életet élt és szerintem teljesen természetessé vált számára, hogy kacérkodik, akkor is ha igazából nem akar semmit. Viszont akkor is nagyon zavaró és megalàzó számomra. Nem érti, hogy egy nő ezeket a beszólásokat felhívásnak tekinti.

2013. aug. 12. 11:30
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális, és azt mondod playboy típusú fiú. Hát, nem lesz könnyű az életed. Mindig toppon kell lenned minden téren, és így is flörtölni fog, ugyanis lételeme a hódítás. Ameddig csak flört szintjén beéri.


Mindettől függetlenül nem kell feltétlen rosszra gondolnod, és megpróbálhatsz elbeszélgetni vele, hogy ez téged zavar, stb., ideig-óráig menni fog. Alapjáraton ilyen, ő már sokszor észre sem veszi. Hasonlóval nekem is volt szerencsém.

2013. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindig ilyen volt? Akkor miért őt választottad? Miért neki szültél gyereket? Mert megnyugodhatsz: nem fog megváltozni, tűrhetsz neki egész életedben. Az ilyen kis pincérnők meg majd röhögnek rajtad a hátad mögött... ha nem nyíltan, előtted.
2013. aug. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
"nagyon nagy szó hogy családot alapított velem" - elvett feleségül?
2013. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!