Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál hozzá, ha egy...

Mit szólnál hozzá, ha egy idegen ajándékot adna a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Ma voltam kórházi kontrollon, ahol egy 6-8 év körüli kislány várakozott a szüleivel. Szemmel láthatóan nagyon unta magát a kislány, nagyon nyűgös volt már. Ült a váróban egy fiatal, 20 év körüli lány, aki vett magának és ennek a kislánynak is egy gyerekmagazint. Amikor odaadta neki, az apuka és a kislány is megköszönte, viszont az anyuka úgy leteremtette (nyomdafestéket nem tűrve) a fiatal nőt, hogy az egész váró elképedve nézte. Ti hogy viselkedtetek volna a szülők helyében? /egy akciós, 100 Ft-os újságról volt szó/
2012. nov. 8. 11:56
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
98%
Úgy ahogy az apuka meg a gyerek, aztán egy jó beszélgetés ismeretség indulhatott volna ki belőle. Tipikus hisztis .... nem irigylem szegény gyereket, valószínű hipóba is lesz nevelve.
2012. nov. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
96%
Úgy, mint az apuka. Mi is kaptunk már ajándékot idegenektől (főleg édességet), szerintem nincs ebben semmi. Bár minket mindig megkérdeztek előtte, hogy odaadhatják-e a gyereknek. Biztos a lány is megtette ezt...
2012. nov. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen helyzetben megköszönném. Nagyon szemét volt az anyuka.
2012. nov. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%

Illedelmesen megköszönöm, és ha a lányom is megköszöni, akkor elfogadjuk. Ha csak kellene neki, de megköszönni nem akarja, akkor vissza kell adni.

Én személy szerint örültem is volna neki,mert látszik, hogy vannak emberek, akikben még van odafigyelés, örömszerzési vágy.


Egyébként az anyuka miért hisztizett pontosan?

2012. nov. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkó az anyuka, én megköszönném.
2012. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
100%

Mert az anyuka elég primitív.

Ahelyett, hogy örült volna, hogy vannak még normális emberek, mert nehéz ilyet találni.

2012. nov. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
92%
Szép példát mutat az anyuka. Nem is tudom miért ilyenek a fiatalok.
2012. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:

Az anyuka szavaival élve (moderálva):

"Hogy jössz te ahhoz, hogy csak úgy vásárolgass a gyerekemnek ajándékot, mintha én magam nem tehetném meg. Semmi közöd hozzá, hogy nevelem a gyerekemet. Minek jössz ide a férjemhez (mert utána váltottak két szót..), nem fog rád hajtani, úgyhogy le lehet szállni a családomról!"

Képzelhetitek, köpni-nyelni nem tudtunk a váróban (az apukát is beleérte).

2012. nov. 8. 12:10
 9/63 anonim ***** válasza:
91%
én megköszönném, valószínűleg nem fogadná el, de azért felajánlanám, hogy kifizetem az árát, az asszonyt meg leteremteném, hogy mit képzel magáról.
2012. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka egy tapló pi.csa!

Sajnálom a gyerekét és a férjét is!

Azt kívánom az ilyen nőnek, hogy csak annyira legyen hozzá mindenki "kedves", mint ő az emberekhez, akkor talán elgondolkodik, bár kétlem!

2012. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!