Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Oda költöznétek ebben az...

Oda költöznétek ebben az esetben féltesótokhoz és az anyjához?

Figyelt kérdés

Bonyolult családi helyzet, egy félrelépésből születtem. van egy féltestvérem apám "rendes" családjából. Miután kiderült hogy vagyok elvált tőle a felesége, velem nem nagyon tartotta a kapcsolatot, ritkán találkoztunk. Tesómmal pár éve beszélgetünk neten, párszor volt már nálunk, hisz anyámat nem zavarja. Én is találkoztam már az anyjával, normális-kedves volt velem.

Szeptembertől megyek egyetemre, abba a városba ahol élnek, tesóm azt mondta lakjak náluk. Külön része van a házban, konyha, fürdő, nappali, két szoba. Az anyja pénzes, az nem okozna gondot hogy ott élek, de ha engedi a rezsibe adnék valamennyit. Azt mondja megbeszélte az anyjával, őt nem zavarná, állítólag örül, hogy jóban vagyunk, mert nincs másik tesónk.

Anyám viszont azt mondja, hogy szerinte nem jó ötlet, tudja hogy normális a nő alapból, de mégiscsak az vagyok aki...

Nekem is fura egy kicsit, de tök jól elvagyunk tesómmal. Plusz koliba nem akarok menni, de tudom hogy kicsit megterhelő lenne számunkra az albérletet fizetni, még ha találnék diákmelót akkor is.

Hülyeség odaköltözni, vagy ki lehet próbálni?


2013. aug. 12. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Inkább a féltesód anyukájától érdeklődj, odaköltözhetsz-e és milyen feltételekkel (kell-e valamennyit adnod a rezsibe, ha igen, mennyit, stb.) Ha ez megvan és igent mond, akkor minden további nélkül odaköltözhetsz!
2013. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
ja bocs, most látom, hogy az anyuka áldását adta az odaköltözésre. Akkor menj, de azért érdeklődj a feltételekről! :)
2013. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, igaza van az előttem szólónak, az anyukájával üljetek le, és beszéljétek meg az anyagi és egyéb feltételeket, ha azt mondja, hogy nem kell semmivel sem beszállni, te akkor is ragaszkodj hozzá, így ő is nyugodtabb lesz meg te is.
2013. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!