Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki albérletben...

Van itt olyan, aki albérletben lakik a párjával?

Figyelt kérdés
Körülbelül mire mennyi a havi kiadásotok? Sikerül félre tenni valamit, vagy nem kerestek annyit, hogy félre is tudjatok tenni?
2013. aug. 12. 17:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen kérdéseket nem értem. A te életeden mit változtat, az hogy itt a gyk-n válaszoló idegen emberek tudnak-e félre tenni a havi fizetésükből? Még azt meg értem, hogy megkérdezi valaki, hogy a másiknak mennyi a havi kiadása, mert praktikus ötleteket el lehet csípni, abból, hogy ki hogy tud spórolni, de az hogy félre tud-e tenni valaki.
2013. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Havi 600 ezret keresek, a csajom 110-et, félre tudunk tenni, most boldog vagy?
2013. aug. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Azt kérdeztem, hogy mennyi a havi kiadás elsősorban.

Éppenséggel azért, mert majd lassan szeretnénk albérletbe menni, de mivel még nem laktunk albérletben így csak nagyjából tudjuk mire számítsunk, kíváncsi lennék másoknak mennyi a havi kiadása és emelett marad e pénz félretenni, mert ez alapján kicsit magunknak is jobban el tudom képzelni , ha kapok életszerű példákat.

De amúgy is, azt kérdezek ezen az oldalon amit akarok, ha nem tudsz érdemben válaszolni, akkor meg sem kell nyitni a kérdést, vagy nem kell rá válaszolni. Egyszerű de nagyszerű :)

2013. aug. 12. 17:52
 4/18 anonim ***** válasza:
szia.attól is függ,hogy az ország melyik részén,illetve melyik megyében van az a bizonyos albérlet.így könnyebb lenne infót mondani a kiadásokról.na meg példáúl hány szobásat szeretnétek stb?
2013. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Két fizetésünk van.

Lakás: 60 ezer

Közös költség: 5 ezer

Rezsi: nyáron: 20 ezer, télen: 40 ezer (internettel)

Telefon: 5 ezer (csak nekem kell fizetni)

Bérlet: 12 ezer (a párom ezt is kap, ez a BKV és egy a munkahelyemre, összeadtam)

Lakáskassza: 35 ezer (kettőnké együtt)

Kaja: 40 ezer (egy héten négyszer főzök, egy hétre 10 ezret rakunk félre)


Épp, hogy kijövünk, pedagógusok vagyunk, vállalunk plusz munkát is. Mi ugye havi 35 ezret félre tudunk tenni, de általában sikerül pár ezer forintot megspórolni, ez ilyenkor marad a számlánkon, ha kell extra kiadásokra. A főiskola alatt sikerült egy nagyobb összeget összespórolni, tehát van vésztartalék (közel egy millió ft). A bútorok, háztartási gépek sajátok, arra már nem kell költeni, a laskára gyűjtünk még.

2013. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem bántásból kérdező, de tényleg kicsit idétlenül fogalmaztad meg a kérdést.

Azt értem, ha megkérdezed, hogy mennyi a lakás, a rezsi, de azt, hogy tud-e félre tenni nem. Ez sok mindentől függ, ki mennyire szeret költekezni,és legfőképpen attól, kinek mennyi a fizetése...mert ugye hiába akar félre tenni, ha nem futja rá...tehát ha az egyik félre tud, nem biztos hogy te is...

2013. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
"lakásra
2013. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is ezt írtam, (1-es vagyok), fel is háborodott a kérdező. Nem értem, miért.
2013. aug. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem háborodtam fel, csak leírtam a véleményem.

Amúgy Pesten szeretnénk mi is albérletet.

Tisztában vagyok vele, hogy van, aki többet költ, de arra gondoltam, akkor, hogy azon felül amit muszáj kifizetni, akkor marad e pénz. Tök mindegy minek nevezzük, nevezhetem félre tett pénznek, lehet van aki elkölti.

És tisztában vagyok azzal is, hogy nem mindenki keres egyformán, nem is kértem, hogy helyettem számolja ki bárki is, csak kíváncsi voltam másnak megy e.

2013. aug. 12. 18:17
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

aki nem érti annak segitek:

azért kérdezi mert érdekli a válasz.


rajtad se segit ha megtudod hitler hogy vesztett sztálingrádnál mégis érdekel

2013. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!