Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki albérletben...

Van itt olyan, aki albérletben lakik a párjával?

Figyelt kérdés
Körülbelül mire mennyi a havi kiadásotok? Sikerül félre tenni valamit, vagy nem kerestek annyit, hogy félre is tudjatok tenni?
2013. aug. 12. 17:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
47%
kedves válaszolok! tételesen írjátok le,hogy mennyi a fizetésetek,mire mennyit költötök,adjátok össze és számoljátok ki mennyi marad.mert a kedves kérdező már mindjárt düh rohamot kap,ahogy a kommentjeiből nézem :D
2013. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező neked is magyarázat: azért nyitja meg a kérdést s válaszol igy mert élvezi ha beleköthet másokba.
2013. aug. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha nem hiszel nekem, próbáld ki. Nyiss meg kérdéseket s irj bele válasz helyett baromságokat. Én pl. majd elélvezek a gyönyörűségtől mikor ilyent teszek. Valószinű hasonló a többi f assz motivációja is.
2013. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Most ugyan szüleimmel lakunk (ami remélhetőleg pár héten belül megváltozik), de egy éve ilyen paramétereink voltak:


Lakbér: 30 000 (2 szobás, átlag 48-50nm-es lakás bútorok nélkül, mivel saját cuccaink vannak, hűtővel, mindennel)

Közös költség: 28 000 (sok volt a központi fűtés miatt)

Net: 2500 ft (a legolcsóbb, korlátlan, hűségidő nélküli)

Víz: 3000 ft (max 4 köbmétert használtunk, energiatakarékos mosógép, mindennap zuhanyoztunk, sokszor többször is, de spóroltunk vele)

Áram: 2500 ft (Átlag 48-50 kWh-t használtunk havonta. Tévé nem volt, két laptop energiatakarékos, a hűtő szintén)

Kaja: változó, 30-40 000-re saccolom.


Párom akkor minimálbért keresett gyárban (75-80 ezer), én 90 körül + cafeteria 2X5000 Erzsébet utalvány


Nem sokat sikerült sajnos félretennünk... Igaz, mindig voltak nagyobb beruházásaink. Hol kanapét vettünk, hol valami új bútort. Így legalább van két szobás lakásra való holmink, ami saját.

2013. aug. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
én hajléktalan vagyok. mivel hid alatt lakok nem fizetek vizet villanyt gázt. bérleti dijjat se. igy minden pénzem megsporolom s bmw-vel járok. a nav nem hitte el igy megbirságolt s kijött a végrehajtó s elvitte alólam a szart s a koszos paplanomat is meg a mekis poharamat amibe koldulok.
2013. aug. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
50%

Nekünk:

Albérlet + rezsi: 50 ezer

2 BKV bérlet: 21 ezer

Kaja: 30 körül (húst ingyen kapunk)

Fundamenta: 20 ezer

Benzin: 10 ezer körül

Tehát: 130 ezer körül van a havi kiadásunk

Ebből 20 ugye Fundamenta, szóval azt már mondjuk nevezhetjük félrerakásnak.

Én 130 körül keresek, a párom 80 körül, így 210 a bevételünk, ebből kifizetünk 130at, marad 80 ezer, amiből azért vannak váratlan kiadások meg szórakozásra is jut, de olyan 30-40 ezret ebből elrakunk egy külön dobozba ( + ugye fizetünk 20 fundamentát) Szóval nem túl nagy kereset mellett is elég jól el tudunk rakni pénzt havi szinten.



Na ugye, nem azért hogy magam fényezzem, de meglehetett válaszolni a kérdést teljesen normálisan, nem is értem miért b*szogatjátok a kérdezőt, semmi olyan egetverőt nem kérdezett.

2013. aug. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mi megyeszékhelyhelyen élünk, itt viszonylag olcsók az alberletek. 30ezerert bérlunk másfél szobás lakást (bútorozott, gépesített, felújított). közös költség 5ezer, áram 4ezer körül, de nem igazan sporolunk vele. víz két havonta 4ezer körül van. fűtés nyáron 3ezer.körül van, télen 20-25. tv, net 6ezer. össz 55-75ezer kb. plusz telefonunk kettonknek.olyan 15ezer körül van. sokat járunk szórakozni, arra is elmegy egy.kevés. van hitelunk, 20ezer ft havonta. én 90et, párom 100at keres, éppenhogy elég szokott lenni, félretenni nem tudunk.
2013. aug. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az előző barátommal albérletben laktunk vidéken, elég olcsón, 30 ezerért. Csak én dolgoztam, 70 és 120 közt kerestem. A rezsi alacsony volt, húst, kajafélét sokszor kaptunk a családomtól, úgyhogy ki tudtunk belőle jönni, de megtakarításunk nem volt.
2013. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!