Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt veletek olyan, hogy azt...

Volt veletek olyan, hogy azt hittétek az igazit vesztettétek el, aztán jött a valóban IGAZI?

Figyelt kérdés

Most én vagyok ilyen helyzetben, hogy úgy érzem a nagy ő-t hagytam elmenni. Nagyon rossz, depressziós van meg minden. El sem tudom képzelni, hogy valaha valakit szerethetek. Ölelkező párokat látva csak őt tudom elképzelni magammal.

Ami azért fura, mert az emúlt pár hónapban, a hideg kirázott, ha csak hozzám ért, nemhogy még szexeljek is vele...:S


Ezen a korzsakon túl lehet lenni?És akkor jön majd más? Biztos ez? Veletek volt ilyen?


2009. okt. 27. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
2009. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én 2 éve voltam így , akkor azt hittem vége a világnak, és 2-3 hónapig nagyon padlón voltam. aztán kezdtem magamratalálni és rá egy évre megismerkedtem a mostani párommal. És így utólag visszagondolva mégsem az a pasi volt az igazi, sőőt. Örülök, hogy így alakultak a dolgok. :)
2009. okt. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
25évesen kétszer váltam el... nem az én hibámból, mindkettőben bíztam, azt hittem ő az igazi. A második nagyon megviselt,már a babát terveztük, sokáig hitegetett mire válás lett a vége. Akkor nagyon rossz volt, de nem adtam fel, és mostmár értem miért történt így. Mert akkor sose találkoztam volna a mostanival, ég és föld a különbség. Soha nem gondoltam hogy van még ilyen férfi aki így tud szeretni, és mostmár tudom hogy akit akkor igazinak hittem az nagyon messze volt tőle. Megérte.
2009. okt. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jópárszor voltam így. És mindig jött valaki. Az idő begyógyítja ezeket a sebeket.
2009. okt. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igen! a második igazi, szóval az igazi igazi a férjem :)
2009. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, és még egy hónapja élni sem akartam, azt hittem tényleg vége az életemnek és az igaz szerelmet sosem találom meg. Hát most rájöttem, hogy talán tévedtem... :)

Ne add fel, csak próbálj megnyílni a világnak. Csak magadon tudsz segíteni. Tedd azt, amit jónak érzel.

Sok sikert!

2009. okt. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a bíztató válaszokat!!perpill n is inkább meghalnék, nem tudom lesz-e ez valaha jobb:(
2009. okt. 30. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:

Hidd el, lesz jobb is. Velem is volt ez.. szakított velem 'álmaim pasija',és azt hittem vége a világnak,mert nála jobbat sehol sem találok. 4hónapba telt amíg teljesen eltudtam felejteni. Azóta van új barátom,aki nagyon szeret,és én is őt, és mostmár látom mi a különbség az 'igazi' és az igazi között.Aki szakított velem,ő csak látszatra volt igazi.A mostani barátomnál érzem,hogy ennyire még senkit nem szerettem.



XxX.

2010. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!