Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Anyukák, voltatok már úgy (...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyukák, voltatok már úgy ( gyerekelhelyezésre gondolok), hogy amikor már teljesen reménytvesztettnek hittétek a dolgot, mert semmi nem jött össze, fordult a kocka és nállatok lett elhelyezve a gyermek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 4. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem, és remélem, nem is kerülünk. Azt kéne megbeszélni a férjeddel, hogy az legyen, amit a gyerek szeretne. Kivel szeretne élni? És a szabadnapokat (szombat-vasárnap), meg a nyári szünet egy részét töltse a másikkal. A gyerekeket nagyon megviseli az ilyen hercehurca.. az ő érdekeit tartsátok szem előtt.
2011. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is azt mondom,hogy a gyerek érdekei az elsők. Sajnos a leveledből nem derült ki az,hogy alkalmas vagy-e a gyermeked felnevelésére. Ha egy percig is felmerült az,hogy lehetséges,hogy az apánál helyezik el a gyermeked,akkor annak már nyomós oka van. Ugyanis legtöbbször az anya mellett helyezik el a gyermeket. Én azt gondolom és ne vedd bántásnak,de ha a kocka fordulására vársz,akkor lehet,hogy egyenlőre jobb lesz a gyermeknek az apukájánál. Persze mégegyszer leírom,hogy nem írtál tényeket... Ha nincs lakásod,vagy nincs munkád, vagy terápián kellene részt venned,akkor inkább vegyél erőt magadon és próbálj változtatni a dolgokon. Aztán később talán lesz remény arra,hogy visszaszerezd a gyermeked.
2011. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Volt egy korábbi kérdésem, abban leírtam mindent, " mik az esélyeim? bővebben lent, azt hiszem így hangzott, olvasd el légyszi
2011. aug. 4. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!