Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A páromnak gyönyörű háza van,...

A páromnak gyönyörű háza van, csak egy bibi van méghozzá az, hogy az udvar tele van állatokkal és trágyával. Mit tegyek, hogy el tudjam ezt viselni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 14. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

mióta a párod?

elhanyagoltan, vagy esetleg állatokat tart, mezőgazdász (márpedig akkor az állatok "mellékterméke" a ház is)?


ennél több infó kellene...

2013. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

ha szereted megszokod

én nekem nem lenne vele gondom, imádom az állatokat is!

Mi az igazán elviselhetetlen benne, a szag?

2013. aug. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

ha mezőgazdaságban dolgozik akkor el kell viselned az állatokat és velük járó ürüléket,bár azért az állatokat lehet tisztán tartani ha naponta takarít utánuk akkor nem lehetne gond,bár nyilván szag az lenne.


de ha úgy tart állatokat,hogy elhanyagolja na az más tészta

2013. aug. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2013. aug. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A háztól 5 méterre van a trágyadomb. A munkásruhája tiszta sz@r azt sem tudom hogy mossam ki...
2013. aug. 14. 11:43
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Segítse neki az állatok körül, takaríts többet.
2013. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
esetleg menj el dolgozni és akkor nem a trágyadombot kell szagold, este meg fáradt leszel kellően hogy ne ezzel foglalkozz.
2013. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

2-es vagyok!

Mit nem adnék ha a páromnak lenne egy gyönyörű háza, ahova csak oda kellene költöznöm!

Azt a trágyadombot meg szerintem lehetne odébb is rakni, említsd meg neki, hátha tesz ellene valamit.

2013. aug. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ha sok összegyűlik akkor el szokta vitetni, de hogy néz ki egy szép ház egy koszos udvaron? Nem merek neki erről szólni sem.
2013. aug. 14. 11:54
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el! Meddig fogod még ezt az embert itt megszólni a gyakorin? Ha annyira unod meg eleged van belőle, dobd be ide a közösbe majd valami normális nő elviszi aki tudja mivel jár az, ha valakinek a férje földműves és állattartó!
2013. aug. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!