Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítélik el ennyire azt,...

Miért ítélik el ennyire azt, aki csúnya?

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki félreértene vagy valami,

kijelentem, NEM ÉN VAGYOK A CSÚNYA!

Egyszerűen azt kutatom miért ilyen hozzáállással

közelítenek egy kevésbé csodás külsővel rendelkezőhöz?!

Ennyi. Előre is köszönöm a válaszokat!



2012. ápr. 7. 16:48
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
hát, mit értesz pontosan "csúnyaság" alatt?
2012. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
78%
Senki nem csúnya. Mindenkiben van valami szép:D
2012. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
én csúnya vagyok, de még nem ítélt el senki a külsőm miatt.
2012. ápr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csúnya vagyok sajnos :-(


Nem érzem, hogy az emberek elítélnének, de tény, hogy hátrányban vagyok. Kevesebben veszik a fáradtságot, hogy megismerjenek. A partnerkeresés is nehéz, hiszen az egy dolog, hogy ő szeret, de ott van a család, a barátok. Ők nehezebben fogadták el, hogy a párom ilyen barátnőt választott magának.

A barátságok létesítése és fenntartása sem volt egyszerű, sokszor féltékeny voltam és vagyok a csinosabb barátnőimre.


De ettől még nem ítélnek el; én legalábbis még sosem éreztem.

2012. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek nagyon szép nőt, akit a természete miatt már nem találok szépnek, viszont ismerek sok ronda embert és kevés az, akit megszépÍtene a belsője. Sajnos sokban olyan tüske van, hogy a természetüket is befolyásolja.De van kivétel, az egyik barátnőm, bár alapból nem szép, mégis a legtöbbet kihozza magából és van hozzá egy olyan stÍlusa, hogy mindig a középpontban van, imádják az emberek.
2012. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Ez attól függ kinek mi a csúnya.Lehetsz belül "csúnya",mint irigy vagy bunkó,vagy lehetsz kívül "csúnya",bár azért mindenkiben van valami szép,akár külsőre.Én se értem ezeket a lealacsonyításokat,és ezt teljes mértékben meg is értem,mivel én meg termetesebb vagyok az átlagnál,de a barátaim és családom így szeret.
2012. ápr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy elítélésről van szó. De minden ember olyan, hogy inkább a szebbet választja, ha van választási lehetősége. Ruhából is, bögréből is, pasiból is, nőből is.

Nekem ne mondja senki, hogy a ronda pasikra bukik alapból, mert azt nem hiszem. Más kérdés, hogy a szépség relatív, plusz ha megismered a másikat, akkor a jó tulajdonságok miatt láthatod szebbnek az illetőt.


Láttam már olyat, hogy azért bántottak valakit, mert "csúnya" volt. Ilyet viszont csak olyan ember tesz, aki saját magát erősíti azzal, hogy a gyengébbet bántja. De azt gondolom, hogy az ilyen valójában nem erős... Ha az lenne, nem lenne szüksége arra, hogy átgyalogoljon másokon.

2012. ápr. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

A szépség és csúnyaság relatív.Az emberek ízlése egyedi.Így elég sokszor van,hogy akit én szépnek látok,azt mások nem.VAgy akit én csúnyának azt mások szépnek.Ezért inkább úgy fogalmaznék,hogy minden emberben ott van a szépség,csak nem mindenki látja meg.

vegyünk példákat.

Én kimondottan csúnya nőnek tartom Jessica Sarah Parkert.A hideg kiráz tőle.Viszont nagyon sokan szépnek látják.

Vagy csúnyának tartom Uma Thurmant, Robert Pattinsont vagy Lady Gagát. Sokan mindet szépnek látják.

Vagy én szépnek tartom Marilyn Monroet.A párom szerint nagyon csúnya nő.Vagy szépnek tartom Liz Taylort,és Angelina Jolie-t.Sokan nem.Vagy kimondottan szép férfinak tartom Jude Law,és Henry Cavill színészeket.A párom szerint nem azok...

A csúnyaság mint olyan nem létezik..

2012. ápr. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

".. lehet valaki szebb, lehet valaki jobb,

de olyan nincs, aki Én vagyok.. "

2012. ápr. 7. 18:17
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. ápr. 7. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!