Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éve vagyunk házasok,...

15 éve vagyunk házasok, gyermekünk most készül 1-ő osztályba, alapsuli. Adódott egy lehetőség Ausztriába dolgozni. Én mennék, a feleségem maradna itthon a gyermekkel?

Figyelt kérdés
Sajnos a környéken nem sok munkalehetőség van.Ha van is az is csak 1-2 hónap egy évben,a fizu meg csak 50 000ft.Ti elmennétek Ausztriába a munka miatt,hátrahagyva a családot ?Persze nem végleg,és nem úgy hátrahagyva.A feleségem is mehetne szezonális munkára,az 1 hónap.A kislányunk addig a nagyszülőkkel lenne.Együtt élünk velük,mert nincs annyi anyagink,hogy külön menjünk.Csak az a gond hogy én mennék szeptember 1-én,ő szeptember közepén.Szóval neki 1 hónap kihagyás,miközben a kislányunk legelső iskolaévét kezdi.Ti mit csinálnátok ?
2013. aug. 14. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Apukám is sokat dolgozott külföldön, de 2 hetente hazajött, igazából ha pénz áll a házhoz az sosem baj, ha bízol a nagyszülőkben, ami gondolom természetes, nyugodtan otthon hagyhatod a lányod
2013. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha menni kell,akkor menni kell!
2013. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamit valamiért.Nincs a környéketeken munkalehetőség,akkor sajnos lépni kell,mert előbb-utóbb még ennetek sem lesz mit.Szerintem vállald el.
2013. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a határ mellé költöznék egy albérletbe az egész családdal.

Itt Vas megyébe mindenki ezt csinálja.

2013. aug. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha menni kell, akkor ez van....

Menj ki, próbáld meg a melót, ha bejön akkor vidd a családot, akár év közepén is.

2013. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A munka az munka. Ha helyben nincs akkor menni kell utána. Nézd 2 lehetőség van:

- Maradsz otthon, eléltek a havi 50 000-ből és látod a kislányod első iskolai napjait, de nem tudsz/tudtok mindent megadni a kislánynak.

- Kimentek dolgozni és megadsz

2013. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

(Bocsánat idő előtt elküldtem)

Szóval kimész/kimentek és megadtok mindent a kislánynak.

A férjem is külföldön dolgozik, 4 hetet kint van, 4 hetet itthon. A munkám miatt én is járok külföldre, bár ezeket megpróbálom akkora igazítani mikor a férjem itthon van, de ez nem mindig sikerül... Nagyon nehéz itthon hagyni a nagyszülőkkel az ikreket, de még a férjemmel is, nekem mint anyának, de sajnos más lehetőségünk nincs, ha segíteni akarjuk a gyerekeinket most is és később is... Talán már nekik könnyebb lesz...

2013. aug. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!