Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vasárnap lesz a nagynénim...

Vasárnap lesz a nagynénim szülinapja, és nem tudom mit készítsek neki. Ötletek?

Figyelt kérdés

Mindene megvan, ami ezen a bolygón létezik, de imádja a kézzel készített dolgokat. Már valami díszt csináltam is neki, de szeretnék még valamit készíteni neki. Tudnátok valami viszonylag egyszerűt mondani, amihez nem kell nagyon bevásárolni, sima otthoni cuccokból elkészíthető? Köszi előre is.

13/L Közepes kézügyességgel :)



2013. aug. 14. 18:53
 1/9 anonim ***** válasza:
rajzolj
2013. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
mi lenne ha tortát sütnél neki?otthon biztosan talál hozzá valókat
2013. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Rajzolnék én, de nem tudom, hogy mit, meg van már egy csomó rajza tőlem és most egy kicsit különlegesebbet szeretnék. :)
2013. aug. 14. 19:00
 4/9 A kérdező kommentje:
És köszi, az idén is meglesz, elmaradhatatlan kelléke a szülinapnak a tortaaaa. ;) Ezt minden éven bevetjük.:D
2013. aug. 14. 19:02
 5/9 anonim ***** válasza:
ja, süss tortát én is azt csináltam mamámnak,vegyél rá tüzijátékot biztos örülni fog neki
2013. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Házi grillás é csoki bonbon.
2013. aug. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van nyomtatótok, akkor tudsz neki szerkeszteni egy újságot, amibe olyan híreket eseményeket vágsz ossze, amik azon a napon tortentek amikor szuletett.
2013. aug. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én tavaly ezt kaptam a keresztfiamtól: [link]

Imádom és tudom, hogy szívből adta :)

2013. aug. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyorsan érkezett, nagyon jó ötleteket! :)
2013. aug. 14. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!