Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a szülinapja. Elmenjek...

Ma van a szülinapja. Elmenjek én is felköszönteni a dolgok után?

Figyelt kérdés
Nemrég csúnyán összevesztünk leendő anyóssal. Eddig kitudtam bújni a találkozók alól.. De barátom szerint ma kivételt kéne tegyek.. De én nem tudom.. Az az igazság, hogy nem igazán tudok úgy ott lenni, mintha mi sem történt volna. Meg hát nem is tudom, hogy hogy viselkedne velem.. Hogy nem-e szólna be, vagy akármi..
2012. ápr. 24. 12:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyiss felé, mutasd meg, hogy különb vagy! Ha értékelni fogja, akkor minden oké, ha bunkó lesz, akkor legalább szó téged többé nem érhet emiatt. Szóval rosszul nem tudsz kijönni a helyzetből.
2012. ápr. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha továbbiakat tervezel a barátoddal, akkor kénytelen leszel vele kapcsolatot és nem haragot tartani. Biztosan rossz most neked. Érdemes átgondolni a problémát, mert később, ha együtt maradtok, gyereketek lesz, egy család lesztek.

Ha viszont a probléma olyan jellegű, ami a ti kapcsolatotokra is hatással van, akkor érdemes átgondolni azt is.

Jó jel, hogy a barátod igyekszik együttműködésre bírni téged, valószínűleg mindkettőtöket.

2012. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nyiss felé, mutasd meg, hogy különb vagy! Ha értékelni fogja, akkor minden oké, ha bunkó lesz, akkor legalább szó téged többé nem érhet emiatt. Szóval rosszul nem tudsz kijönni a helyzetből.
2012. ápr. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szóval, ha elmegyek, akkor csináljak úgy mintha mi sem történt volna, és ha beszélgetésre kerül a sor, akkor csak teljesen hétköznapi dolgokról dumáljunk?
2012. ápr. 24. 12:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha ő a hunyó akkor úgy sem állja meg , hogy ne szóljon be, ha meg beszól akkor ránézhetsz a párodra hogy tessék. Onnantól nem vagy köteles menni, (mondjuk így se) de legalább jogosan. Én sem voltam már másfél éve anyóséknál, pedig már 2 éve történt hogy egyik napról a másikra bőgött a telefonba hogy bocsássak meg...de nem bírom a kétszínű jó pofit..így mindig "dolgozom"
2012. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, nyiss felé és menj el. Mivel gondolom családi banzáj lesz, ezért nyilván semleges dolgokról beszélgessetek, ha kettesben lesztek, akkor lehet, hogy úgyis előjön a sérelem. Nem beszéltétek meg anyósoddal a sérelmeket?
2012. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mióta összevesztünk azóta nem találkoztunk. Ez volt kb 1 hónapja. Azóta eljöttünk albérletbe, mert mi ott laktunk. Mindig a pénzen volt a vita, mert szerinte nem volt semmire se elég, amit mi adtunk. (hozzáteszem nem keveset adtunk, szóval még bőven maradnia kellett) Mikor eljöttünk akkor mindent a fejemhez vágott, hogy én beetetem a fiát, meg, hogy egy semmirekellő vagyok stb.. (hozzáteszem itt is, hogy ő azóta nem dolgozik, mióta mi odaköltöztünk)
2012. ápr. 24. 13:06
 8/8 anonim ***** válasza:
40%

Ne menj el!

Én is igy voltam nyitottam meg léptem a veszekedés utan !

De rá 2 honapra megint jott az ujjabb veszekedés!Nem kell nyalni a seggét attol hogy az anyósod!Én nem mennék!Karácsonyra sem mentem!És nem is fogok!Attol h anyós nem fogok mindig pitizni meg igazat adni ha nincs is!

Már tobb mint egy éve nem találkoztunk,gondolom a páromnak ez fáj de nem tudok megbocsátani neki!

2012. ápr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!